Karadeniz Pet

YENİ Muhabbet Eğitim AŞAMA 1-2 g0rky06

1 haftada başarabildimmi?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

g0rky06

Onursal Üye
Merhaba,
Kuşlarımı 1 hafta önce egitime başlamak için ayırmıştım fazla ilgilenmedim ama yinede bayağı bir yol katettim galiba bu ilk halleri http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...istirilmesi/egitim-havuzum-g0rky06-36538.html

Tek elle video cekip hemde kuşların yetenegini göstermek o kadar zorki . Hem kamera elinizde olunca ister istemez kuşlarda çekiniyor iki elle ugrasmak daha farklı hünerlerini gösterir ama işte

1.videoda kafes içinde nasıl sevdirdiğini izliceksiniz.

2.videoda beni görünce çıldırdıklarını dışarıda elimde ne kadar rahat olduklarını ikisini birden nasıl sevdiğimi izliceksiniz . Tabi sürekli başımın üstüne çıkmaları ufak tefek rütüşları var onlarıda 1 haftaya düzelticem :D

3. aşamada artık bundan sonra itaat komut öğretirim ..

Son düzenleme:
iki kuşunda ilgisini sağlamak gerçekten zor gerçekten başarılı tebrikler

yavru kus olunca egitim daha kolay tabi su an için kusların yapabildikleri çok eğitim gibi deil aslında parmaga gelmek kusu kasıma filan çok daha basit şeyler daha fazla ilerleme istiyoruz ,komut olayları filan girerse daha güzel olacaktır,kolay gelsn simdididen size

Maşallah çok çok güzeller özellikle sarı çok fena yav :) bereketli üretimler

[YOUTUBE]n3ib2WTIJC4[/YOUTUBE]

Ama şarkı çok itici degilmi :D teşekürler :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:01 -->-> Daha önceki mesaj 08:58 --

yavru kus olunca egitim daha kolay tabi su an için kusların yapabildikleri çok eğitim gibi deil aslında parmaga gelmek kusu kasıma filan çok daha basit şeyler daha fazla ilerleme istiyoruz ,komut olayları filan girerse daha güzel olacaktır,kolay gelsn simdididen size

Böyle düsünenlere hep aşağıdaki yavru kuşumu örnek gösteriyorum :) Sıfır egitimsiz 30-35 günlük bir kuş kendisi :D 1 dk icinde kafeste yakalayana ödül veririm :)

[YOUTUBE]WzKDR7kVR8k[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
maşallah çok başarılı.ikinci kuş giyotine kurban gidecekti nerdeyse :D

Öğrenecek çok şeyimiz var derken kendimi kastetmiştim sizden öğrenecek manasında

ne kadar zamanda eğittiniz birde size geldiklerinde kaç aylıklardı ya da günlük. Bir de ikisi de erkek mi. Sorularımın hepsine birden cevap bekliyorum :) :) :)

ne kadar zamanda eğittiniz birde size geldiklerinde kaç aylıklardı ya da günlük. Bir de ikisi de erkek mi. Sorularımın hepsine birden cevap bekliyorum :) :) :)

4 yada 5 gun isten gelince 10 dk sevdim sadece :) kendi yavrularim erkekler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:36 --

Bozo-27 beni ne kadar kiskaniyorsa ankete basarisiz diye oy kullanmis hahahah cok guldum bu ne kiskancliktir [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

Son düzenleme:
Geri