Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet Kuşlarım Irkı ve Cinsiyetleri Nedir ?

• Konbuyu başlatan Burak Bilici
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Bilici

Guest
Merhaba Arkadaşlar, Erzincan dan Herkese Selamlar....
Öncelikle Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun....
Iki Adet Mubiş Geldi İstanbul'dan Bana Cinsiyetleri ve Irkları Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz ?

ry7y7eje.jpg
8yju6uje.jpg
papa9yge.jpg
uqa3a4ej.jpg
2a2e5a4u.jpg
duvase5y.jpg
vejy8e4y.jpg
temete8e.jpg

Samsun Galaxy S3 Mini Cihazından TapaTalk Kullanarak Gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Konu Güncelleme....

Iyi bayramlar. Ilk resime gore sagdaki erkek soldaki disi 3 aylik civari yerli kuslar.

Siyah beyaz olan mi erkek ?
Sade beyaz olan gözleri sadece kırmızı cinsiyeti dişi denildi bana ama bilmiyorum nedir

bence ikisi de erkek.albino muhabbet kuşlarinda mavi tonları dışı pembe tonları erkektir.tam tersi yani.

bence ikisi de erkek.albino muhabbet kuşlarinda mavi tonları dışı pembe tonları erkektir.tam tersi yani.
Ben Albino yu dişi diye aldım ama nasıl tam net anlarız ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

Nasıl Olabilir Arkadaşlar ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Üstadlar Bilgi Verirmisiniz ?

Gozler kırmızıysa disi siyahsa erkek olur diye biliyorum albinolarda

Teşekkür ederim Erdinç bey....

Parçalı olan kuşunuz erkek sade beyaz kırmızı gözlü olan kuşunuz dişi. Kuşlarınız genç yavrulamalarına daha var hayırlı üretimler

Parçalı olan kuşunuz erkek sade beyaz kırmızı gözlü olan kuşunuz dişi. Kuşlarınız genç yavrulamalarına daha var hayırlı üretimler
Yusuf bey Teşekkür ederim. Kırmızı gözlü kuşum 4 Aylık siyah beyaz olan kuş um sa 2 aylık.
Tam olarak ne zaman çiftleşme yumurylama olur

Burun deliginin etrafi beyaz sa disi baska koyu renk se erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:24 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

Mavi mor ...........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:24 --

Gozler kırmızıysa disi siyahsa erkek olur diye biliyorum albinolarda

Yavruy sa ya disi yada erkek fark etmez gozleri kirmizidan siyaha doneer

Kırmızı gözlü kuşunuzun göz rengi hiç bir zaman değişmeyecektir.. 4 ay sonra falan çiftleşmeler olur yavrular alırsınız inşaallah

Geri