petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni muhabbet kuşlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Barış GÜZEL tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Barış GÜZEL
    Gizli

Arkadaşlar herkese merhaba size sorum olacaktı ben ilk defa muhabbet kuşu aldım 1 çift. 1 gundur yanımdalar ama çok durgunlar ve benım gorudugum kadarıyla hiç su içmediler ve dişi kuş yem de yemiyor ne yapmam gerek. Bir arkadaşım salatalık ver dedi ama guvenemiyorum lütfen yardım edin.

2. Ömer Sadettin ALKAN

Beğenileri:
    0
    Kuşları daha yeni almışsınız. Yeni bir ortama, kafese, size vb. alışmaları biraz sürer. Merak etmeyin sizin görmediğiniz zamanlarda yem de yerler, su da içerler. Telaş yapmayın :)

3. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    ilk geldikleri 1-2 gün durgun olurlar. yemiyor içmiyormuş gibi gelir ama kendilerini güvende hissettikleri zaman (geceleri) çaktırmadan yerler ve içerler. panik yok. 2-3 güne neşelenmeye başlarlar.

4. Barış GÜZEL
    Gizli

Teşekkürler arkadaşlar acemi oldugumdan korktum ben de bir de sürekli tuyleri ile oynuyorlar bir sorun yoktur değil mi sprey car ama daha ilk zamandan sprey sıkmayayım dedim

Sayfayı Paylaş