Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet Kuşlarım

Murat KARAYILAN

Onursal Üye
Arkadaşlar bugün bana kuzenim 2 tane muhabbet kuşu hediye etti.Tahminimce 2side dişi türü ve yaşı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Sarı olan ceresi kahverengi büyük ihtimalle kızışmış yarın yanına bir tane eş alacağım.
Maşallah demeyi unutmayın:)
Sarı:Limon
Yeşil sarı:Nane
İşte resimleriii

Murat hayırlı uğurlu olsun.Bence lutüno çok güzel , diğerini değiştirebilirsin.

Murat inanamıyorum ablacığım niye bana söylemedin sen? :D Maşallah 41 kere çok güzeller. Lutino'yu kesinlikle eşe atmalısın. Hayırlı olsun sende artık mubişli oldun. :p

Murat inanamıyorum ablacığım niye bana söylemedin sen? :D Maşallah 41 kere çok güzeller. Lutino'yu kesinlikle eşe atmalısın. Hayırlı olsun sende artık mubişli oldun. :p
Teşekkürler sevtap abla 2 tane erkek alacam 2 ayrı kafesde üretim yapacam.

Hayirliiiiiii olsuuuuuunnnn cok tatlilarr siraya :) sevtapla ben variz ilk :)

Hayırlı olsun ustam ikisi de güzel ama lutino ayrı güzelmiş

Hayırlısı olsun Murat bugün çok erken kalktım konu başlığını da yeni mübarek kuşlarım okuyunca biraz yatayım bari dedim şimdi :)

Hayırlı olsun umarım sağlıklı bir şekilde ikisinden de yavru alırsın

Hayırlı olsun murat ama lutino'da yağlanmamı var banamı öyle geldi

Hayırlı olsun murat ama lutino'da yağlanmamı var banamı öyle geldi

O durumu bende en başta farkettim ama işin ucunda Murat olunca mutlaka bilgisi vardır ve o durumda olduğunu biliyordur diye söylemek istemedim.O bilir işini :)

O durumu bende en başta farkettim ama işin ucunda Murat olunca mutlaka bilgisi vardır ve o durumda olduğunu biliyordur diye söylemek istemedim.O bilir işini :)

Teşekkür ederim serkan abi.Ben farkındayım zaten:)

İnşallah bide tontişime eş aldıkmı:)

Geri