Karadeniz Pet

yeni muhabbet kuşu alacağım

• Konbuyu başlatan ayhan
  • Başlangıç tarihi
A

ayhan

Guest
Basliktata belirtigim gibi yeni muhabbet kuşu alacağım ne tür almalıyım yani en oyuncu turu hangisi yardımcı olurmusunuz

Yerli bir erkek kuş işinizi görür. Yavru bir kuş alın rengi,saglıgı iyi olsun.

Yerli olanları nasıl anlata bilirim ki hangi renk oluyor genelde

yeni yeme düşmüş gagası siyah olmasından anlayabilirsin pembe cereli bir erkek alabilirsiniz hem alıştırması kolay olur örnek olarak
79b11d72fda14bf85c620ac407a9168c_1378450988.jpg

Teşekkür ederim bilgi için çok yararlı olacak yarın için :)

Evet evet paylaşacağm zaten iki tane de sultanın var çift yanlızlık çekmemeyecek. Ve resim nasıl ekleyecegim ekleme yapamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

Kuşmu aldım çok çok cana yakın sabah aldım su an omzumda kaçmıyor sevdiriyor foto nasıl atılıyor bilmediğinden atamadim

Moderatör tarafında düzenlendi:
5R0g7d.jpg
[/url][/IMG]
9pzQL8.jpg
[/url][/IMG]
işte burda aldığım zaman ki resmi bu yaşı ve cinsi ne sizce ilk günden ve petshoptan almama rahmen çok cana yakın :)

5R0g7d.jpg
[/url][/IMG]
9pzQL8.jpg
[/url][/IMG]
işte burda aldığım zaman ki resmi bu yaşı ve cinsi ne sizce ilk günden ve petshoptan almama rahmen çok cana yakın :)

maşallah kuşunuza önündeki rengine bayıldım keratanın :) iyi besleyin onu mama vs verin de az kilo alsın büyüsün :)

Çok teşekkür ederim yardiminiz için sizce yaşı ve cinsi ne

maşaallah güzel bir yavru erkek güle güle besleyin

yemliğini dünden beri kontrol ediyorum yem yemiyor hiç neden acaba ölsün istemiyorum 2 aylık diye yem kıramıyor mu ne yapmam lazım

yemliğini dünden beri kontrol ediyorum yem yemiyor hiç neden acaba ölsün istemiyorum 2 aylık diye yem kıramıyor mu ne yapmam lazım

yeni alınan kuşlar sizden habersiz yer-içer. Ben 3 hafta boyunca neredeyse su içtiğini görmemiştim mesela :) internette araştırın havuçlu mamalar var onlardan da yapın ona :) Hayırlısı olsun

2 aylık kuşun yem kırabilmesi gerek.En azından benimkisi 1 aylıkken kırıodu.Siz isterseniz aspur(kanarya yemi) verin kuşa bir süre.Daha rahat kırar,yavru da olsa.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bilemedim ki dün öğlen aldım o zamandan beri kafesteki ymlikte hareketlilik yok suyu vitaminli acaba o yüzden yemiyor falan mı

yerini yadırgadığı için az yiyordur.siz sakin olun kafayı takmayın kafesin kapağını çok açıp kuşu ürkütmeyin kuşla sakin sakin konuşun en fazla 3 güne alışır size.

Geri