petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Muhabbet Kuşu Aldım Bakarmısınız?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Can tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Can
    Gizli

Ahmet Can Guest

Merhaba arkadaşlar bugün 35-40 günlük yeni muhabbet kuşu aldım satıcı kabuksuz yem verdi yemi kafes dibine gazete üstüne dökmemi tünekleri kaldırmamı ve suluğu dibe koymamı söyledi. 10 gün boyunca yumurtayı kaynatıp rendeleyerek vermemi söyledi. Bir kaç ay önce bir muhabbet kuşu almıştım fakat onlarda bunları uygulamadım sizce bu uygulama doğru mu?

2. ismail baktır
    Gizli

Tünekleri kaldırmana gerek yok zaten 40 günlük yavru tırmanabilir yemi doğru söylemiş tabana dökersin ama sıkıntı olmaz kabuklu yemide rahatlıkla yiyebilir artık

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ismail arkadaşın söylediği doğru vitamin olarak birtek yumurta yeterli olmayabilir forumda vitaminlerle ilgili konular var onları inceleyiniz

4. Ahmet Can
    Gizli

Ahmet Can Guest

Bilgilendirme için teşekkürler sitede arama yaptım ama vitaminlerle ilgili konuları bulamadım.

5. Serhat Yağ
    Gizli

Bence hiçbir sıkıntısı olmaz ancak için rahat etmiyorsa kaliteli bir vitamini alıp suyuna katabilirsin. :)

6. Samet Çağlar
    Gizli

yumurta havuc bebe büskivi sini rendele ver hocam kaşık kaşık yesin :D

7. Ahmet Can
    Gizli

Ahmet Can Guest

Kaliteli vitamin öneriniz var mı?

8. Serhat Yağ
    Gizli

Ben dün aldım en pahalısı 9-10 Tl Avisol öneririm.
    Dipnot:Kuşa can geldi.

9. Ahmet Can
    Gizli

Ahmet Can Guest

Bende bu vitaminden kullanıyorum bir önceki kuşumda etkili olmuştu.

Sayfayı Paylaş