Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet Kuşu aldım, ilk defa bakacam yardımcı olur musunuz ?

• Konbuyu başlatan Bıdık
  • Başlangıç tarihi
B

Bıdık

Guest
Merhaba arkadaslar dogum günümde muhabbet kuşu hediye geldi. Öncelikle ilk defa bakacağımı belirtmek isterim. Sizlerinde yardımıyla iyi bakmak istiyorum. Ölmesinden korkuyorum çünkü sonuçta o da bi canlı ağır bi sorumluluk war üzerimde :)

Cereyanda kalmasın kuş. Balkonda rüzgar ve soğuk havaya ya da güneş ışınlarına maruz kalmasın. Her gün suyunu değiştirin. Açıktan aldığınız yemleri kullanmayın. Kafes temizliğini de haftada bir yapın. Forumda ayrıntılı bilgi mevcuttur. Sağlıklı bir ömür dilerim.

Müsaitseniz burdan sorsam çünkü forumda bazı seyler ile ilgili tartışmalar yapılmış ben doğru şekilde bakmak istiyorum.

Benim kuş sürekli kendini kaşıyo ya da baska bişe yapıyo gagasıyla kendini kalır gibi ? Bitlenme, parazit ws olabilir mi ?

reis kaç aylık olabilir http://hizliresim.com/X2drM5
a>

Beceremedim ama umarım açabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Resmi nasıl yapıoz öğreneyim :) kusura bakma üstad :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

Erkek adamın erkek kuşu olur ;)

Önce arama yap istediğini bulamazsan soru cevap bölümünden yazabilirsin.

Ben reis değilim. :)
2,5-3 aylık var bu yavru. Erkek Maşallah.

X2drM5.jpg

Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

:eek:
y2VO5M.jpg
deneme :)

Hosgeldiniz. Altina gazete koymayin mantar yapar. Kalamar gaga tasi, normal gaga tasi, kus kumu alirsaniz iyi olur.

Geri