Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet Kuşu Aldım Yardım edin

J

Jumbo

Guest
Merhaba arkadaşlar ben bir muhabbet kuşu aldım ama meğersem yavru değilmiş yavruyla değiştim.Yavru 4 aylıktan küçük kafese alıştı sayılır .Su icti yem yerini bulamıyor yerden yiyor
dışkısını yemesi 50-60 gün bise olmaz deriler.Sonra baktim sonra zararlı oluyormuş :( alışırsa ölürse üzülürüm :( yeni üyeyim sizin yardımlarınızı bekliyorum.

Zaten ızgara var altinda kağıt resim istiyorsanız koyabilirm

Yavruysa alışır zamanla. Ballı kraker tavsiye etmiyorlar. Zararlı.

Aaa ömer kardeş saol ALLAH senden razı olsun konumla ilgilendiğin için

Şöyle diiyim kuscudan yeni aldım doğali 1.5 ay yada fazlasi oldu

Bazi yerlerinde tüy yok ne zmn çıkar

simdiden tskrler.

1,5 aylık kuşun tüylerinin tam olması lazım. Siz vitamin verin. Mama da verin haftada 2 defa. Kendini toparlar umarım.

Sizin dediniz Gubi kuşun yarısı tüyleri çıktı göğsünde çıkmayan var bunlar kac ayda çıkar die sorudm.

Tüylerinin olmaması ya kötü bakımdan ya da hastalıktan olmuş olabilir. 3-4 haftaya iyi bir bakımla toparlar.

Tüylerinin olmaması ya kötü bakımdan ya da hastalıktan olmuş olabilir. 3-4 haftaya iyi bir bakımla toparlar.

Sağol bir bakim yapım kuşa bise sorcam ben gece televizyon izliorum kuşun uyku sorununa sorun olurmu help ! Hep bundan şüpheneliorum uyumakda istemiorum -(

jumbo kardeşim önce isim ve soy ismini yaz sonra konuya güzel bi resim ekle bide problemini güzelce anlat ki arkadaşlar konuzla ilgili yorum yapabilsinler bişeyler anlatmaya çalışmışsın ama sarı çizmeli memet aga ne dediğin belli değil kuşunda resmi yok nasıl olacak şimdi ne diyecez bu konuya (düzelir kardeş kafanı takmamı diğelim yada görerek düzgün bi yorummu yapalım ne dersin?)

Sorun olur. Kafesin üstünü ört. Nefes alabilecek şekilde. O şekilde çok sorun olmaz.

Geri