petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Muhabbet Kuşu Aldım Yardımcı Olurmusunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Gökhan İpek tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Gökhan İpek

Gökhan İpek New Member

Beğenileri:
    0
    Arkdaşlar 3 gün önce muhabbet kuşu aldım 1.5 aylık gereken malzemeleri petshoptan temin ettim yemlik yem gaga taşı bunların dışında almam gerekenler varmı bide alıştırmam için neler yapmalıyım şu anda elime pek gelmiyor ama yeni oldugundan daha yardım ve tecrübelerinizi bekliyorum

Gökhan İpek

2. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
  3. sinan çakır

vitamin al kuş kumu al ve alıştırmaya gelince elinden sürekli yem yedirmeye çalış vede şu anki tepkileri nasıl çokmu korkak

4. Gökhan İpek

Gökhan İpek New Member

Beğenileri:
    0
    İlgilendğiniz için teşekkürler arkdaşlar sağolun öncelikle 2 gün oldu eve getireli bir yemlğine kum koymuşlar o kum hep orda mı kalcak yada aarada sırada mı vermek lazım kumu o aklma takıldı bide gaga taşı verdiler aslında vitamin almam gereklimi dedim petshopta ki arkdaşa daha çok küçük gerek yok dedi eğer gerekliyse netten falan alabilirim sizin tavsiye ettiğiniz varsa
    kaçmıyor o kadar aslında parmağımı sokuyorum seviyorum ama çok yaklaştıkça çekiliyor tabi erkekmiş dediğine göre ama olmadı fotosunuda koyabilirim

Sayfayı Paylaş