Karadeniz Pet

Yeni muhabbet kuşu aldım

• Konbuyu başlatan RookSword
  • Başlangıç tarihi
R

RookSword

Guest
arkadaşlar yeni muhabbet kuşu aldım ilk gün baya alıştı ikinci gün elimden yem yemeye başladı ve elime konuyor elime konduunda dışarı çıkarttım daha yavru sanırım uçmasınıı bilmio yere atladı yürüdü falan sonra biraz tuttum öttü falan kafesin içime koyduumda ise öyle oturdu ve sürekli uyumaya başladı bu korktuunun göstergesimi benden ?

bi sorun olmaz kuş bitkin düşmüştür uyur ama ilk 1 1 buçuk hafta kafeste kalsın mudahele etmeyin ki ortama kafese alışsın..daha sonra yavaş yavaş gerekli eğitimi verirsiniz.

Yorulmuştur yavrucağız bırakın dinlensin, enerji toplasın.

Benim yavrumda uyuyor çok. Evde 2-3 tur atıyor benimle oyun oynuyor sonra yem yiyip uyuyor :) yoruluyor hayvan ( benim ki biraz tombul da )

arkadaşlar kuş şuan elimde çok alıştı bana yere atlıyor sonra tekrar elime geliyor bu kadar hızlı alışmasına şaşırdım daha dün aldım

Serkan ustamız gerekli açıklamalarda bulunmuş

Ayrıca forum kuralları gereği isim soyisim konusuna isim soyisminizi yazmanız gerekiyor ki gerkli değişim yapılsın.

arkadaşlar kuş şuan elimde çok alıştı bana yere atlıyor sonra tekrar elime geliyor bu kadar hızlı alışmasına şaşırdım daha dün aldım

Her kuşun karakteri farklıdır hocam normaldir. Siz ne kadar ilgi gösterir şefkatli davranırsanız daha çok alışacaktır

Geri