petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni muhabbet kuşu aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve RookSword tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. RookSword

RookSword Guest

arkadaşlar yeni muhabbet kuşu aldım ilk gün baya alıştı ikinci gün elimden yem yemeye başladı ve elime konuyor elime konduunda dışarı çıkarttım daha yavru sanırım uçmasınıı bilmio yere atladı yürüdü falan sonra biraz tuttum öttü falan kafesin içime koyduumda ise öyle oturdu ve sürekli uyumaya başladı bu korktuunun göstergesimi benden ?

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bi sorun olmaz kuş bitkin düşmüştür uyur ama ilk 1 1 buçuk hafta kafeste kalsın mudahele etmeyin ki ortama kafese alışsın..daha sonra yavaş yavaş gerekli eğitimi verirsiniz.

3. Engin DERİM

Yorulmuştur yavrucağız bırakın dinlensin, enerji toplasın.

4. Hakan YILDIZ

Benim yavrumda uyuyor çok. Evde 2-3 tur atıyor benimle oyun oynuyor sonra yem yiyip uyuyor :) yoruluyor hayvan ( benim ki biraz tombul da )

5. RookSword

RookSword Guest

arkadaşlar kuş şuan elimde çok alıştı bana yere atlıyor sonra tekrar elime geliyor bu kadar hızlı alışmasına şaşırdım daha dün aldım

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Serkan ustamız gerekli açıklamalarda bulunmuş

Ayrıca forum kuralları gereği isim soyisim konusuna isim soyisminizi yazmanız gerekiyor ki gerkli değişim yapılsın.

7. Hakan YILDIZ

Her kuşun karakteri farklıdır hocam normaldir. Siz ne kadar ilgi gösterir şefkatli davranırsanız daha çok alışacaktır

8. Hakan YILDIZ

+1111111111

Sayfayı Paylaş