petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Muhabbet kuşu aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yener GÜNGÖR tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Yener GÜNGÖR

Arkadaslar yeni resimleri alta ekledim

Bu erkek olduğu soylenen muhabbet kuşum bi arkadaştan almıştım

Bu da kuşçudan aldığım yeni muhabbet kuşum

öndeki dişi olan arkadaki erkek olan soylenene göre tabi ben tam bilmiyorum

Ama acaba yanlışmı verdiler şüphem var. Çünkü bazen sanki kavga mı ediyorlar ne, dişi olan erkeği yaklaştırmıyo yanına ama bazende birbirlerinin kafalarını kaşıyorlar erkek dişiyi dişi de erkeği.Dişiyi alalı 15 civarı oldu aldığım yer hemen eş tutar kızışmış dedi ama hala tık yok beni bilgilendirirseniz sevinirim. bi yanlışlık varmı kuşlarımın arasında.

Birde video ekledim burda kuşlar kavga mı ediyor yoksa oyunmu oynuyorlar anlamadım. Videoyu koyamadım linki altta

https://www.youtube.com/watch?v=hnosBuypF_Y

Arkadaslar kuşumu değiştirdim eski dişi kuşum(solda) ve yeni aldığım erkek(sağda) yeni aldığım kuşla ilgili yorumlarınızı bekliyorum çünkü hiçbir bilgiye sahip değilim :) sadece yemini suyunu vermeyi biliyorum ve forumdan tecrübe kazanmaya çalışıyorum :)
    erkek kuş geleli 2 gün oldu dün poposunda kakası yapışıktı yarım gün öyle kaldı
    bir de biraz kirli gibi sanki

#1 Yener GÜNGÖR, 10 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Temmuz 2013
  2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    tam anlamam ama ikiside dişi gibi.

3. YASİN AY

YASİN AY Guest

bilader tahminimce 2side dişi ama diğer arkadaşlarda baksın derim :)

4. Gökhan YILDIZ

kuşların 2 side dişi

5. Yener GÜNGÖR

peki neye göre dişi beni de bilgilendirin.

6. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkeklerin cere rengi mavi olur.

7. Yener GÜNGÖR

erkek dedigim kuşun ceresine gore yorumladıysan o sonradan oyle oldu onceden hafif mavi birazda beyazlık vardı sonra oyle kahverengi olmaya başladı internet sitelerinde okuduğuma göre cere kahverengi olunca kızışıyomuş.

8. Yener GÜNGÖR

Peki birbirlerini kaşımaları bazen gagalarıyla öpüşür gibi yapmaları normal midir yani dişi de olsa aynı davranışları yapar mı ?

9. Yener GÜNGÖR

Bir de dişi ısırınca çok acıtır yazıyordu forumlarda ama sarı olan kuş pek ısıramıyor...

10. Gökhan YILDIZ

kuşların 2 side dişi zaten dişinin ceresi yavru iken hafif mavi ve beyaz daha sonraları üreme çağına gelince beyaz veya kagverengi olur ayrıca ısırıp ısırmamayla kuşun cinsiyeti belli olmaz senin kuşların 2 side %1000000 dişi

11. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar dişi...

12. Mücahit

Mücahit Guest

dişilerin kızgınlık döneminde kahve rengi olur
    erkeklerin kızgınlık döneminde mavi olur

13. kenan

kenan Guest

Kuşların ikiside dişi yeni aldığın kuşu erkekle değiş arkadaştan aldığın dişi kuş yeniye göre daha iyi sana tavsiyem onu verme yeni alacağın erkekte yavru olmasın ona dikkat et

14. Yener GÜNGÖR

hepinizden yorum yapan herkesten Allah razı olsun bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Kenan arkadaşım sana da teşekkür ederim ayrıca tavsiyen için oyle yapcam en kısa zamanda sagol.

15. erol gül

erol gül Guest

kuşların ikiside dişi

16. erol gül

erol gül Guest

kuşların ikiside dişi seni kandırmışlar kardeşim

17. Yener GÜNGÖR

:) beni kandırmamışlar kardeş ben sorduğumda öyle söylediler söyleyenlerde kesin konuşmadı zaten. bilgilendirmen için yine teşekkür ederim.

18. Hanc1

Hanc1 Guest

aga bunlar eşcinsel bea. :D

19. Yener GÜNGÖR

Arkadaslar konuyu üste alcam ama yeni resimleri ekledim ondan

20. Buğlem DEMIRKIR

videodakıler dişi

Sayfayı Paylaş