Karadeniz Pet

Yeni muhabbet kuşu aldım

rana

Yeni Üye
Arkadaslar meraba 2 gun once yaklasik 1 aylik erkek kus aldim petshopta kusu pek incelememistim ama hareketliydi eve geldigimde kusumun birtane parmaginda tirnaginin olmadigini gordum bu sorunmudur yenisi cikarmi acaba

Yürümesinde ucarken konmasında sıkıntı yoksa önemli degil

sorun olmaz benim kaçan paşamında kırılmıştı yenisi çıkmıştı hareketsizliğini tırnağına verme yeni ortama geldiğinden öyledir zamanla çıkar ve gine hareketlenir.

tırnak yenıden cıkabılır tunege tutunmada bır sorun yok ıse sıkıntı olmayacaktır

sorun olmaz benim kaçan paşamında kırılmıştı yenisi çıkmıştı hareketsizliğini tırnağına verme yeni ortama geldiğinden öyledir zamanla çıkar ve gine hareketlenir.
Yani tirnagi kokten yok pek basamiyor gibi sorun cikarmi

Yani tirnagi kokten yok pek basamiyor gibi sorun cikarmi
benim paşamın kökten kopmuştu hatta pek oynamaz tek ayak üstünde beklerdi 10 15 gün sonra çıktı gine oynadı ve bir daha kırıldı gine çıktı sorun olmaz korkma :D

benim paşamın kökten kopmuştu hatta pek oynamaz tek ayak üstünde beklerdi 10 15 gün sonra çıktı gine oynadı ve bir daha kırıldı gine çıktı sorun olmaz korkma :D
Daha 1 aylik kadar endiselendim pazar gunu veterinere yada petshopa tekrar goturmeyi dusunuyodum

Yerinden çıkan tirnagin tekrar çıkacağını ilk defa duydum geçmiş olsun muhtemelen bir yere sıkıştı tırnak koptu ve bu durumdan dolayı canı acıyor

Tirnagin yokluğuna alışmaya çalışıyordur

Bilemiyorum inşaallah yanmiyordur

Geri