petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Bedirhan KARAKOÇ tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben bi arkadaşımdan muhabbet kuşu almayı düşünüyorum aşağıdaki fotoğrafda 02.02.2014 de çekilmiş bir fotoğraf . 20 ₺ ye alcam ALLAH'ın izniyle cere rengi yaş ilerledikçe değiştiğinden dolayı sizden yardım istiyorum büyüyünce dişi değilde erkek olması için 45-50 günlükken cere renginin ne olması gerekiyor bi arkadaşım burun deliğinin etrafında beyaz halka olmasın dedi ama ben yinede size danışmak istedim ustalarım bi yardım etseniz ?

2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    kuluçka döneminden sonra bence yuvalıgı temizleyin tavsiye yoksa bitlenme ve hasere covalacaktır kardeş.

Sayfayı Paylaş