petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve steve tarafından 25 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. steve

steve Guest

Herkese merhabalar

bugün bir muhabbet kuşu aldım yeşil, erkek. henüz yavru yada genç diyebileceğimiz bir kuş almak istedim bana 2 haftalık olduğunu söyledi ama nedense 2 haftalık gibi durmuyor daha çok 1-1.5 aylık gibi, sizce gördüğünüz kadarıyla ortalama ne kadarlık bir kuştur?

bunun dışında kuşumu aldığım adam yemi kafesin zeminine koy yavru kuşlar yemlikten yemeye alışık değil dedi bu ne derece doğrudur?

eve yeni getirdiğimiz için yeme-su içme konusunda sıkıntı çeker mi? bir alışma dönemi var mı?

son olarak eve geldiğinden beri çok pasif durmasada son 2 3 saattir kuşla ilgilenmediğim zamanlarda tüneğin üstünde sabit bir yere bakarak duruyor ve hafif tüylerini kabartıyor. dinlenme veya uyuma şeklimidir yoksa bir sıkıntı mı var?

cevaplarsanız çok memnun olurum. herkese iyi günler

#1 steve, 25 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Aralık 2014
  2. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Yaklaşık 2 ay civarı bir kuş gibi. Senden korkmuyosa elinden besle avucuna içine yem koy hem sana alışır daha çok yer

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Başka fotoğraf eklesen daha iyi yorum yapılabilir.
    Bu fotoğrafa göre 4-5 aylık dişi gibi duruyor.
    1 hafta kadar kafesine ve ortama alışmasında fayda var. Salmamalısın.

Sayfayı Paylaş