petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni muhabbet kuşu?

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve Krontrox tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Krontrox

Krontrox New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu eve getirirken baya dışarıda soğuktu,eve getirdim koydum bişeyi yoktu aldım elime yemliğe götürdüm bi anda durmada kafasını yukarı aşşağı sallamaya başladı sonra ağzından köpük çıktı su yani köpük dediğim ama köpürmüştü su ondan sonra geçti filan heryeri gagalamaya başladı sonra çubuğuna geçip düz öyle durdu şimdi birşeyi yok kabarık ve hep uyuyor 1 aylıkmış kuş erkek napayım kuşa şimdi birşeyi yok?

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Öncelikle hoş geldin foruma. Ama 1 tane konu aç bununla ilgili. Sana diğer yerde gerekli cevapları vermişler. Daha fazlasını merak ediyorsan forumda sabit konuları okumanı öneririm.

Sayfayı Paylaş