Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet Kuşu

brunomars

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar yeni muhabbet kuşu aldım sağlıklı görünüyormu düşüncelerinizi söyler misiniz? Bana gözleri biraz fazla büyük geldi :D Resimleri yüklüyorum. Birde kuyruğu bayağı kısa.

Son düzenleme:
Masallah saglikli guzel bi yavru kucuk oldugu icin kuyrugu kisadir bi sorun gprunmuyor :)

Maşallah henüz 40-45 gün arası yeni yeme düşmüş yavru bu :).Çok güzel görüküyor.
Zamanla uzar sıkıntı yok.

Maşallah henüz 40-45 gün arası yeni yeme düşmüş yavru bu :).Çok güzel görüküyor.
Zamanla uzar sıkıntı yok.

40 - 45 günlük biraz fazla değil mi aynı tip bendede var 40 günlük çeredeki siyahlık gitti ve kuyruk 2 katı civarında :)

[MENTION=18460]brunomars[/MENTION] yem kırabiliyor mu ?

maşallah sağlıklu yavru. yavru olduğu için gözler iri gözükür zamanla bünyesi büyüdükçe gözler normal gelir gözler büyümez çünkü

Maşallah benim kuşuma benziyor.Henüz daha 1 ayıni yeni doldurmuş gibi gözüküyor büyüdükçe kuyruğuda uzuyacak tır

SM-A700FD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah güzel bir erkek yavru keyifli hobiler

30 günlü bir eleman bunu alıştırman koaly olur :)

Teşekkür ederim dediğiniz gibi daha yavru ama niyeyse kuş sesi duymadığı sürece ötmüyor ya da hareketlenmiyor dışarı çıkana kadar ele geliyor iş bittikten sonra yani dışarı çıktıktan sonra ordan oraya kaçıp duruyor kafese girmek istemiyor :D

Geri