petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni muhabbet kuşum hastamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Krontrox tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Krontrox

Krontrox New Member

Beğenileri:
    0
    Yeni aldığım möuhabbet kuşu hastamı arkadaşlar durmadan uyukluyor ve dışksı simsiyah ama su gibi değil ıslak yaında benim kuşumda var erkek bu yeni aldığım dişi dışkısınıda yemiş akşamken ağzı simsiyah ishal önleyici döksemmi sularına sağlıklı olan kuşuma zarar verirmi yarıdmlarınızı bekliyorum

2. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Fotoğraf atarsanız belki daha uygun yorumlar yapabiliriz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Krontrox

Krontrox New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf çekecek bir aletim yok ancak çk halsiz ve popsunda hiç tüy kalmamış hepsini ısırıp atmış sanırım nasıl canlandıracağım kuşu daha yeni aldık birde dışkısını yiyor siyah gibi dışkısı yemeğini filan da yiyor ne yapabilirim antibakteriyel ishal önleyici ilacım var suya atılıyor ancak sağlıklı kuşum suyu içince ona zarar verirmi?

4. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Kuşunuzun cinsiyeti nedir ve yanında eş var mı ?

5. Krontrox

Krontrox New Member

Beğenileri:
    0
    Yeni aldığım kuşun yaşı 1 yaşına yakın 5 gün oldu kuşuma alalı eşi var yani benim erkek kuşumda 10 aylık gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:30 --

He bu arada aldığım kuş dişi

Sayfayı Paylaş