petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni muhabbet kuşum sürekli uyuyor ve kabarık :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve lutes tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. lutes

lutes Guest

Merhabalar.Benim sorularım olucaktı.1 hafta önce 2 aylık bir muhabbet kuşu aldım fakat 2 gündür çok garip davranıyor.Kafasını arkasına çevirip tüylerine gömüyor uyuyor ve kabarık duruyor.Yemek yemesinde hiç sıkıntı yok ama çok halsiz ve hasta gibi.Ayrıca ishalde olmuş olabilir :( ölmesinden çok korkuyorum o yüzden kuşu aldığım yere gittim ve olayı anlattım oda bana iki tane suya damlatmam için damla verdi biri vitamin biri ishal için.Ama çok su içmiyor .Ne yapmalıyım ? Çok üzülüyorum:(:(

2. Mustafa TORAMAN

kanarya yemi verin normal yem yerine ishali varsa gider

3. Yılmaz Ç.

Haşlanmış patates verebilirsiniz.

4. lutes

lutes Guest

teşekkürler inşallah düzelir :confused:

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    ishal durumu varsa arkadaşların dediğini yapın ama farklı bir durumdan şüpheleniyorsanız fotograf atın derim..

6. lutes

lutes Guest

Başka şeyde olabilir . Resim bu ;
    http://i.hizliresim.com/Kd8mL4.jpg (hep ilk resimdeki gibi duruyor)

7. darkdragon

darkdragon New Member

Beğenileri:
    0
    dışkıda kuruma

benim sorunum da ishal değil de kabızlık galiba. bu akşam eve geldiğimde kuşumuzu halsiz;uyku halinde ve titrer halde gördüm. kontrol ettiğimde dışkısının anüs çıkışında kuruyup kaldığını ve tıkadığını farkettim. elimden geldiğince ıslak yumuşak bir mendille temizledim. biraz iyi geldi sanki. ama başka ne yapmalıyım_? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Can

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu sürekli uyuyor ve halsiz

,
  2. muhabbet kuşum sürekli uyuyor