Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet kuşum ve bir kaç soru

• Konbuyu başlatan Emre ACAR
  • Başlangıç tarihi
E

Emre ACAR

Guest
Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum.emeği geçen herkesin yüreğine sağlık,,resimleri yükleyebilirsem sizlerin yardım ve önerilerinize ihtiyacım olacak.ufaklık Hollanda ırkıymış ve kafasını kırmızıya boyama nedenlerini tam öğrenenesemde ıslak mendille ufak bir deneme yaptım ancak çıkacak gibi gözükmüyor sizin tavsiyeleriniz nelerdir son olarak çektiğim ayak fotoğrafında sizce bir rahatsızlık belirtisimidir yoksa benim tahmin ettiğim gibi sadece dışkı pisliğimidir onuda çıkaramadım maalesef. Bu konularda tecrübelerinize ihtiyacım var yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
vpxlup.jpg

vpxzk.jpg

vpxyh.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:05 --

vpy5g.jpg

öncelikle hoş geldiniz. eğer o pislk elinize takılıyosa kendi dışkısıdır ama tırnak içerisindeyse rahatsızlık olabilirr tırnak yüzeyindeyse zamanla kendi düşecektirr sizin iyi niyetini anlıyorum ama onu çıkarmak isterken kuşunuzun canını yakabilirsinizz.tekrardan aramıza hoş geldinizz

Tırnak içerisinde peki nasıl çözebilirim bu sorunu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:15 -->-> Daha önceki mesaj 01:13 --

Ve tabi kafasındaki kırmızılığı nasıl çıkartırım

kuşunuz kaç aylık bana kalırsa biraz bekleyin tırnakları uzayınca kendi dışarı atabilir uzadıkça kafasında ki kırmızılığıda tüy değişimlerinde yavaş yavaş atar sonuçta boya

2 aylık olduğu söylendi o zaman biraz bekleyip takip edicem tekrar sizle paylaşırım konuyu ilginiz için çok teşekkürler hayırlı geceler

Geri