Karadeniz Pet

Yeni Muhabbet Kuşumuz Ötmüyor

• Konbuyu başlatan canop
  • Başlangıç tarihi
C

canop

Guest
Arkadaşlar merhaba 6 Gün önce aldıgım muhabbet kuşumuz kendiliğinden hiç ötmüyor.Araştırmalarıma göre bu normal oldugu söyleniyor.Sizce bu durum ne zaman geçer.Kuşu ancak internetten açtıgım muhabbet kuş sesleri ile zor da olsa öttürüyorum....

Muhabbetler sosyal canlılardır,hercanlı gıbı yeni yerini yadırgarlar,birde yavru ise bir süre sonra bisus artık diyeceginiz zamanlar gelir,biraz sabır.

benim erkek kuş dostum o kadar konuşuyorki odada sohbet ederken çenen kopsun diyoruz artık

internetten muhabbet kuş sesi veya şarki dinletin ötecektir... birde bunu deneyin internetteki kuş sesine sanki evde başka bir kuş varmiş gibi ötecektir...

1ay içinde alışır öter

umarım dedginiz gibidir...:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

Muhabbetler sosyal canlılardır,hercanlı gıbı yeni yerini yadırgarlar,birde yavru ise bir süre sonra bisus artık diyeceginiz zamanlar gelir,biraz sabır.

evet daha önceden aldıgım tüm muhabbet kuşlarım hep öterdi..Ancak bu kuşum sanırım yavru olmasından da kaynaklı dediğiniz gibi yadırgıyor...Bende internetten kayıtlı kuş seslerini telefonuma kaydettim...Bunu sürekli dinleterek ötmesini saglıyorum..Şunuda fark ettim ötünce tek tip ve cılız bir ses cıkarıyor...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:55 --

internetten muhabbet kuş sesi veya şarki dinletin ötecektir... birde bunu deneyin internetteki kuş sesine sanki evde başka bir kuş varmiş gibi ötecektir...

Teşekkürler kardeşim aynen öyle yapıyorum;)

Geri