Karadeniz Pet

Yeni muhabbetim ve bir kaç soru

• Konbuyu başlatan Ahmet Mert Kurtuluş
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Mert Kurtuluş

Guest
merhaba arkadaslar forumda yeniyim.. hepinize selamlar.. dün bir muhabbet aldım tahmınım o ki max 3 aylık ve erkek oldugunu tahmin ediyorum.. tüyleri gayet duzgun ve parlak.. gözleri ayakları burnu vs hiç bir sıkıntısı görünmüyor.. ama garip sesler cıkarıyor.. bi kaç minicik cıvıltı dışında hiç ötmedi henüz.. hapşurur gibi boğazdan sesler cıkarıyor arada ve yaklasık 4-5 saniye sürüyor.. ama hapsurmadığına eminim acaba nedir bu.. sanki konusmak ister gibi ama konusamıyormus gibi geldi bana.. sizlere sormak istedim.. 2. olarak da popo kısmı da kalp atışı gibi sürekli inip kalkıyor.. heyecandan mı acaba? normal mi? şimdiden cok teşekkürler.. kıymetli yorumlarınızı beklıyorum

Muhabbet kuşları tünek , tünediklerinde genelde ince ince sakin sakin küçük mırıldamalar ile öterler ondan sıkıntı yok , sizin dediğiniz ihtimal gögüs kısmı inip kalkar inip kalkar ,nefes alışıdır galiba büyük ihtimal benimkilerde öyle akşamları.

göğsü değilde sankı kalbi poposunda gibi.. ve kuyruguda poposuyla birlikte sallanıyor.. evet mecburen petsoptan aldım :( astım mı :(( ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:51 -->-> Daha önceki mesaj 12:43 --

forumdaki belirtilere baktım arada ağzını da açıp one arkaya uzatıyor.. :( ama tedavi göremedim :( ne yapmalıyım? ölümcül müdür?

Kuş astım.. tedavisi zor, antibiyotik verilmeli. Geçmezse baytril verilmeli. Kronik olduğu için iyileşse bile tekrar edecektir. Nacizane tavsiyem kuşu iade edip birdaha da petshoptan kuş almamanizdir. Forumda üretici arkadaşlar mevcut, sağlıklı kuşlar alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Mobilden gönderildi.

yapmayın yaa... erzurumdayım ve üreticiye pek rastlamadım.. geri verirsem kabul etmes ki :(

Ortama yeni geldğinden dolayı nefes alışı felan hızlı olabilir.Alışısnca düzelecektir.Fakat hasta olma olasılıgıda var resim video felan koyrsanız daha iyi yardımcı olacakdır üstadlar.

video yükleniyor.. birazdan paylasacağim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:28 --

https://www.dropbox.com/s/lds0i2zhvuy2pw0/2015-02-15-517[1].mp4?dl=0

kuyruk ve popo sürekli atıyor böyle.. daha dün aldım.. geri götürürsem kabul etmiycektir, ki kabul etse bile hayvancagıza yazık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:45 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

https://www.dropbox.com/s/p04do7m4roz89nx/2015-02-15-518[1].mp4?dl=0

Geri