Karadeniz Pet

Yeni muhhabbet kusu ırk ve yaş

Caner

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar dun aldigim kus hakkinda yardim istemistim suratinda gagasina mantar ve kabiz oldugunu degistirmemi soylemistiniz yardiminiz icin cok tesekkur ederim bu gun gidip degistirmek istedigimde bu mantar degil dedi gagasi ayaklari mantar bir kus gosterdi mantar bu oluyor bu degil ben bunu degistirmem dedi abi kus ishal degistirmek zorundasin ben bu kusa bakamam ace miyim dedim degistirmemekte israr etti biraz bagiristik dukkanda karsimdaki herifden biraz buyuk bi adam geldi sanirim babasi idi durumu anlattim 1kereligine mahsus degistir bidaha getirirsen almam dedi bende sen saglam kus verirsen ben neden geleyim felan dedim anlastik simdi bu kusu aldim arkadaslar cinsiyeti erkek ama biraz buyumus gibi geldi bana eğitebilirmiyim sizce ırk ve yaş belirtirmisiniz simdiden tesekkurl
B612_20160907_141719.jpg
er iyi muhabbetli forumlar

Çekoslavak ırkı, yaşını pek bilmiyorum

Kuşunuz 8 ay civarında gibi duruyor, alın çizgileri kaybolmuş çünkü. Gözleri de beyazlaşmış yavru denemez

Güzel bir çek erkek ve 1 yas cıvarı

Eğitebilirmiyim yoksa biraz zormu birde biyerde yavru kuslarin gagasi siyah oluyor diye duymustum bunda biraz siyahlik var ve gagasi komple mavi degil kenarlari hala.pembe

Eğitebilirmiyim yoksa biraz zormu ?
Eğitirsin yeterki ürkütme sana güvenmesini sağla. Benim bir diş kusum omzumdan inmiyor. Resmen bana aşık. Hanım bile kıskanıyor o derece. :)

Yardimin icin tesekkurler abi hayirli muhabbetli forumlar ☺

Yerli ve 8-9 aylik [emoji4]
Bence egitilmesi biraz zor yavruyken alman daha iyi olurdu

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Egitilmez diye birsey yok 40 gunluk yavru alirsin 1 haftada egitirsin. 6 aylik alirsin 2 ay ugrasirsin belli olmaz. Senin cabana bagli. Cok urkutmeden yavas yavas ilgilenmeye basla. Her gun biraz daha arttir ilgini zamanla olur. Bıkma ama :) tabi belli olmaz o kadar ilgine karşılikta alamayabilirsin. Kuş sonuçta bu;)

Geri