petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni muhhabbet kusu ırk ve yaş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Caner tarafından 7 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Caner

Caner Member

Beğenileri:
    19
    Merhaba arkadaslar dun aldigim kus hakkinda yardim istemistim suratinda gagasina mantar ve kabiz oldugunu degistirmemi soylemistiniz yardiminiz icin cok tesekkur ederim bu gun gidip degistirmek istedigimde bu mantar degil dedi gagasi ayaklari mantar bir kus gosterdi mantar bu oluyor bu degil ben bunu degistirmem dedi abi kus ishal degistirmek zorundasin ben bu kusa bakamam ace miyim dedim degistirmemekte israr etti biraz bagiristik dukkanda karsimdaki herifden biraz buyuk bi adam geldi sanirim babasi idi durumu anlattim 1kereligine mahsus degistir bidaha getirirsen almam dedi bende sen saglam kus verirsen ben neden geleyim felan dedim anlastik simdi bu kusu aldim arkadaslar cinsiyeti erkek ama biraz buyumus gibi geldi bana eğitebilirmiyim sizce ırk ve yaş belirtirmisiniz simdiden tesekkurlB612_20160907_141719.jpg er iyi muhabbetli forumlar

2. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Çekoslavak ırkı, yaşını pek bilmiyorum

3. Çakıl'ın annesi

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz 8 ay civarında gibi duruyor, alın çizgileri kaybolmuş çünkü. Gözleri de beyazlaşmış yavru denemez

4. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    227
    Güzel bir çek erkek ve 1 yas cıvarı

5. Caner

Caner Member

Beğenileri:
    19
    Eğitebilirmiyim yoksa biraz zormu birde biyerde yavru kuslarin gagasi siyah oluyor diye duymustum bunda biraz siyahlik var ve gagasi komple mavi degil kenarlari hala.pembe

6. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    227
    Eğitirsin yeterki ürkütme sana güvenmesini sağla. Benim bir diş kusum omzumdan inmiyor. Resmen bana aşık. Hanım bile kıskanıyor o derece. :)

7. Caner

Caner Member

Beğenileri:
    19
    Yardimin icin tesekkurler abi hayirli muhabbetli forumlar ☺

8. Furkan34

Furkan34 New Member

Beğenileri:
    2
    Yerli ve 8-9 aylik
    Bence egitilmesi biraz zor yavruyken alman daha iyi olurdu

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Cem Açıkgöz

Cem Açıkgöz Active Member

Beğenileri:
    148
    Egitilmez diye birsey yok 40 gunluk yavru alirsin 1 haftada egitirsin. 6 aylik alirsin 2 ay ugrasirsin belli olmaz. Senin cabana bagli. Cok urkutmeden yavas yavas ilgilenmeye basla. Her gun biraz daha arttir ilgini zamanla olur. Bıkma ama :) tabi belli olmaz o kadar ilgine karşılikta alamayabilirsin. Kuş sonuçta bu;)

Sayfayı Paylaş