Karadeniz Pet

yeni muhibişmi aldım 2 sorm olucak

• Konbuyu başlatan aybars ek
  • Başlangıç tarihi
A

aybars ek

Guest
1.si ben 3 haftalı bi muhabbet kuşu aldım kuş elimedn kaçmıyo ve kendini sevdiriyo ama hafif ürüyo gibi o yüzden pek zorlamıyorum elimde yem olduğu zaman elme geliyo ve yem yiyo ama elimi boş bi şekilde ayağına uzattığım zaman sadece izliyo bi şey yapmıyo sizce nasıl alıştırabilirim kendime
2.si kuşum kafasında bit veya pire gördum hangisi olduğunu bilmiyorum kahve renngiydi onu nasıl temizliye bilirim ve bize bulaşırmı bit veya pire her neyse.ŞİÖDEDEN TEŞEKKÜRLER

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:25 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Bu arada uçmayıda bilmiyo daha uçamıyor. 3 haftalık olduğundan heralde

1. kuşu yemle elinize alın tekrarlayın hep, bi zaman sonra kuş yem olsada olmasada elinize gelicek biraz zaman size alışması lazım

2. Bit,pire içinde petshoplardan kuşu aldıgınız yerden ilaç isteyin size sprey vericektir kuşun gözüne gelmiyicek şekilde başına ve kanat altlarına sürerseniz zamanla onlarda gidicektir havalar ısındıgında da güzel bi banyo yaptırmanız yeterli olucaktır.

yavru kuşa ilac önermiyorum kuşun kafesini kaynar su ile yıka kuşada limonlu su karıştır biraz sür yeter.

3 haftalik kuşmu çok küçük almissiniz. Kuşu ilk bi hafta felan kafes dişina cikarmayin. Kafasini felan vurabilir beyin kanaması geçirebilir.

3 haftalık olması imkansız. Daha tüylerini bile tamamlamaz o kadarcık kuş. Muhtemelen ayını doldurmuş anlattığınıza göre

Geri