petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni muhibişmi aldım 2 sorm olucak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aybars ek tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. aybars ek

aybars ek Guest

1.si ben 3 haftalı bi muhabbet kuşu aldım kuş elimedn kaçmıyo ve kendini sevdiriyo ama hafif ürüyo gibi o yüzden pek zorlamıyorum elimde yem olduğu zaman elme geliyo ve yem yiyo ama elimi boş bi şekilde ayağına uzattığım zaman sadece izliyo bi şey yapmıyo sizce nasıl alıştırabilirim kendime
    2.si kuşum kafasında bit veya pire gördum hangisi olduğunu bilmiyorum kahve renngiydi onu nasıl temizliye bilirim ve bize bulaşırmı bit veya pire her neyse.ŞİÖDEDEN TEŞEKKÜRLER

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:25 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Bu arada uçmayıda bilmiyo daha uçamıyor. 3 haftalık olduğundan heralde

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    1. kuşu yemle elinize alın tekrarlayın hep, bi zaman sonra kuş yem olsada olmasada elinize gelicek biraz zaman size alışması lazım

2. Bit,pire içinde petshoplardan kuşu aldıgınız yerden ilaç isteyin size sprey vericektir kuşun gözüne gelmiyicek şekilde başına ve kanat altlarına sürerseniz zamanla onlarda gidicektir havalar ısındıgında da güzel bi banyo yaptırmanız yeterli olucaktır.

3. aybars ek

aybars ek Guest

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18
    yavru kuşa ilac önermiyorum kuşun kafesini kaynar su ile yıka kuşada limonlu su karıştır biraz sür yeter.

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    3 haftalik kuşmu çok küçük almissiniz. Kuşu ilk bi hafta felan kafes dişina cikarmayin. Kafasini felan vurabilir beyin kanaması geçirebilir.

6. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    3 haftalık olması imkansız. Daha tüylerini bile tamamlamaz o kadarcık kuş. Muhtemelen ayını doldurmuş anlattığınıza göre

Sayfayı Paylaş