Karadeniz Pet

Yeni oğlumun ilk fotoları:)

eray81

Yeni Üye
Resimdeki yakışıklıyı bugün aldım arkadaşlar. Fotoğrafları hemen eve gelir gelmez çektim.Henüz ismi yok:) Petshop sahibi arkadaş vasıtasıyla tanıdık.Bana ırkının ingiliz olduğunu söyledi.Kuyruğunun diğerlerine nazaran uzun ve değişik olması ve yavru olmasına rağmen büyüklüğü yerli olmadığı izlenimini verdi.Sizce oğlum kaç aylık ve ırkı gerçekten ingiliz mi?Teşekkürler

t26k3.jpg

t26m8.jpg

t26ns.jpg

t26q5.jpg

t26rf.jpg

t277d.jpg

t278y.jpg

Son düzenleme:
Düzeltme yapılmıştır.Cevaplarınızı bekliyorum :)

35-50 günlük yakışıklı bir erkek Maşallah. Tam boy bir resim eklersen ırk tahmini için daha iyi olur.

Yaş, cinsiyet tamamda ırkı ingiliz değil maalesef... Kırma bir yerli ama çok güzel maşallah

Kus ingiliz kirmasi hayirli olsun cok guzel bir erkek ( yerli kus bolemi olur kustaki iriligi gormuyormusunuz yerli kus normali pakistan biraz iridir )

Kus ingiliz kirmasi hayirli olsun cok guzel bir erkek ( yerli kus bolemi olur kustaki iriligi gormuyormusunuz yerli kus normali pakistan biraz iridir )

Ben de tam yerli olduğu konusunda şüpheliyim.Şu an karşımda ve hakkaten çok iri duruyor yavru olmasına rağmen..Ve gerdanındaki noktalar da şimdiden belirgin..

Ben de tam yerli olduğu konusunda şüpheliyim.Şu an karşımda ve hakkaten çok iri duruyor yavru olmasına rağmen..Ve gerdanındaki noktalar da şimdiden belirgin..

Rahat ol kardesim bendede var ing kirmalari yanilmam bu konuda

İngiliz yerli kırması gibi bişey safkan değil

İngiliz kırması olduğunu gösteriyor zaten kuş. 2-3 aylık tatlı bir oğlan. Maşallah lokum gibi pek tatlı. :)

Geri