Karadeniz Pet

Yeni Ortam + C.Aytan Abimize Ziyaret + Yeni Bıdıklar + Yem Temizlemeye Çalışan Makina

• Konbuyu başlatan Enes ALBAN
  • Başlangıç tarihi
E

Enes ALBAN

Guest
......

.........................................................................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Makine işte bu, benimki de bunun gibi.

[YOUTUBE]I1kAnaJY51k[/YOUTUBE]

şimdi anladım, çok güzelmiş.
kuşlarınızda çok tatlıymış maşallah..

Maşallah kafesinizi çok beğendim keşke 4lü olsaydı :)
Bu arada makinanın ne işe yaradığını söyleyeyim :) Eski forumda yapılan bir icattı,şöyle işliyor.Amacı kabukla dolu yemi ayırıyor,biz genelde iki kap alır aktarırken üfleriz :D
Bu makinadaysa boşluğun olduğu yere bilgisyar fanı takıyorsunuz siz yemi dökerken fan kabukları ayrı bir hazneye gönderiyor,sağlam yemler gereken hazneye fandan etkilenmediği için direk düşüyor :)
Bakarak sizde buna benzer birşey yapabilirsiniz

Sagolun Zeynep Hanim
Alp simdilik 2 goz yeterli, sinirlari fazla zorlamamam lazim :)

maşallah çok güzel hepside :)

Enes konuyu yeni farkettim
Herşey çok güzel olmuş ayrıca ziyaretiniz bize grur verici biz ailece size teşekkür ederiz ayaklarınıza sağlık bizde dostluk olmadan dua olmadan alışveriş olmaz

yem üfleme makinesini hangi ara yaptın valla maşallah çok güzel tebrik ederim

ayrıca kuşlarda kafese yakışmış biraz daha büyüsünler bak ozaman hallere :)

allah muhabbetliğinizi bozmasın abiler.cihan abi yusufun selamı var şafak cart curt dior başkada bişey demiyor.

Eyvallah Cihan abim bilmukabele :)
Onemli olan dostluk kuslar bahane :)
Hersey nasip kismet iste.

Makine kafama esti yaptim abi valla 80-100 lira ona verecegime gelir senden bi cift daha alirim :)

Amin Gokhan abim Allah razi olsun..

Eyvallah Cihan abim bilmukabele :)
Onemli olan dostluk kuslar bahane :)
Hersey nasip kismet iste.

Makine kafama esti yaptim abi valla 80-100 lira ona verecegime gelir senden bi cift daha alirim :)

Amin Gokhan abim Allah razi olsun..

Enes telden cevap yazdım gönderdim zannediyordum meğer göndermemişim konuyu burda yeni gördüm

Enes hocam valla maşallah güzel olmuş yem üfleme

Muhabbetimiz güzeldi :) dostluk candan olunca inşallah tüylerince boncuk boncuk yavruların olacak :)

olmassada olacak çünkü sen bu yavru muhabbet heyecanını yaşamayı hakkediyorsun

allah muhabbetliğinizi bozmasın abiler.cihan abi yusufun selamı var şafak cart curt dior başkada bişey demiyor.

Ve aleykümselam inşallah hayırlısı ile bitirsin de aramıza katılsın bekliyoruz daa :)

Cihan Abimin kuşlarına ben her daim kefilimdir :) Tüyü kadar yavru alırsınız İnşAllah :)