Karadeniz Pet

Yeni parçalılar geliyor :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Maşallah yeni parçalılar da büyüyor :) Cihan bak Çek bunlar :)

maşallah maşallah..

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Parçalı olsun farkı olsun:)

Maşallah.Allah c.c. nazardan korusun ömürleri uzun olsun İnşallah.

Maşallah şirinlere :)

Herkese teşekkürler daha iyileri nasip olsun sizlere.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

Maşallah usta bunlar beyaz ağırlıklı mı?çıkıyor usta bunlar güzel olur inş veya ben bekliyeyim bunlar yeme düşsün uçağa koy gönder usta:)

Beyaz mor siyah Parçalı oluyor benim parçalılar 1 numune çıktı sarı yeşil mavi Parçalı olarak geçmişte :) uçak yalan olur söyliyim :)

Maşallah çok sağlıklı görünüyorlar bereketli üretimler

Maşallah çok sağlıklı görünüyorlar bereketli üretimler

Sağol usta :) ana baba tecrübeli olunca bakıyorlar yavrulara 3. Üst üste kuluçkası bu çiftin dinlendireniyorum yavru atlamadan yumurtluyor keratalar da bu son dinlendiricem artık yumurtalara kıyarak başka çözüm yok

Sağol usta :) ana baba tecrübeli olunca bakıyorlar yavrulara 3. Üst üste kuluçkası bu çiftin dinlendireniyorum yavru atlamadan yumurtluyor keratalar da bu son dinlendiricem artık yumurtalara kıyarak başka çözüm yok

Suan elimde 14 yumurta var her sabah 1 2 topluyorum sırf altlarında yavru var diye. 2. Kuluckalari bazılarını satacam bazılarını dinlendirecem

Suan elimde 14 yumurta var her sabah 1 2 topluyorum sırf altlarında yavru var diye. 2. Kuluckalari bazılarını satacam bazılarını dinlendirecem

En iyisini yapıyorsun bende bu kuluçka öyle yapıcam yakın olan biri olsa yumurtaları veririm belki

Ben de direkt veririm forumda bir kaç kişiye sordum boş çıkıyor diyen hep uzak yerler denk geldi

Maşallah. Uzun ömürlü ve sağlıklı olsunlar inşallah.

Herkese teşekkürler daha iyileri nasip olsun sizlere.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

Beyaz mor siyah Parçalı oluyor benim parçalılar 1 numune çıktı sarı yeşil mavi Parçalı olarak geçmişte :) uçak yalan olur söyliyim :)

Peki ben uçağa atlayıp geliyorum:)