Karadeniz Pet

Yeni Paşam :)

Melih Eren

Yeni Üye
ARKADAŞLAR BUGÜN ALDIM KUŞUMU KAÇ GÜNLÜK VEYA AYLIK IRKI YERLİMİ DEĞİLMİ CİNSİYETİ ÖĞRENEBİLİR MİYİM
RESİMLERİ;

Evet arkadaşlar ırkı cinsiyeti kaç aylık veya günlük ?? :/

Hayırlısı olsun :) bana erkek olucakmış gibi geliyor. ve yaşıda 2 aylıktan büyük olamaz diye düşünüyorum

@Gokay aldığım yerde 20 günlük demişti daha gagası falan siyah

Doğru demiştir dostum. ama 20 günlük kuş yem kırmayı bilir mi belki daha anasıı besliyordu işin biraz zor olucak haberin ola. çnkü gördüğüm kadarı ile kuş daha tam olarak ayaklarının üzerinde dik duramıyor.gagası da siyah.

Kardeşim adam bana dediki yuvadan yeni düştü dedi yem falan kırmayı biliyor Allah'a şükür evet ayaklarının üstünde dik duramıyo daha uçamıyoda aldığım yer 1-2 güne kalmaz uçar dedi hayırlısı

:) sen dikkatle izle onu. yakında uçar da gezebilirde :) ama yem kırdıgından emin ol su içtiğinden emin ol. yoksa bu kuş annesiz çok zor yaşar.

Yem kırıyor kardeşim hatta şuan yiyor :) suluğuda kafesin altına koydum yerde yani su içtiğini daha görmedim

hayırlı olsun. kuş 1 aylık felan. bana da erkek gibi geldi ama biraz beklemek lazım cinsiyetin kesinleşmesi için..

kuş 1 1.5aylık bu kuş 20günlük felan olamaz tüyleri böle tam olmaz 20günlük kuşun ve yem kıramaz

mesela bu 21 günlük bir yavru..

Bi kuşçu neden kuşun küçük oldugunu söyler ki ? saçma bence. mehmetin de benimde dediğim gibi bu kuş 1-2 ay arası bi yerlerde 2 aydan büyük olma ihtimali yok 1 aydan da küçük olamaz. bilgin olsun kuş sahibi kardeşim.

tamam teşekkürler yuvadan yeni düştüğüne göre kaç aylık oluyor ?