Karadeniz Pet

Yeni PVC Box Kafesim

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
Sonunda geldi. BST Cengiz Abi'ye teşekkür ederim. Biraz zor oldu ama gece gece kurduk :) Artık daha rahat, temiz ve güvenli olacak kuşlarım. Allah herkese istediğini nasip etsin.

Maşallah, hayırlı üretimler olsun...

hayırlı olsun güle güle kullanın

Hayırlı olsun peki ışıklandırma varmı

hayırlı olsun.hayırlı üretimler.ne zaman verdiniz siparişi kaç günde geldi.bende pazartesi bu ürünün 2 katlısını sipariş ettim.takriben ne zaman elime ulaşır diye soruyorum.

Teşekkür ederim [MENTION=13484]ali.pasaoglu[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:30 -->-> Daha önceki mesaj 10:29 --

hayırlı olsun güle güle kullanın
Teşekkürler [MENTION=15046]Emre BİLEN[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

Hayırlı olsun peki ışıklandırma varmı
Teşekkür ederim [MENTION=14711]Poyraz KURT[/MENTION] Işıklandırma yok. Ben LED takacağım hafta sonu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:32 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

Sağol [MENTION=14062]Deniz HAN[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:32 --

hayırlı olsun.hayırlı üretimler.ne zaman verdiniz siparişi kaç günde geldi.bende pazartesi bu ürünün 2 katlısını sipariş ettim.takriben ne zaman elime ulaşır diye soruyorum.
Sana da hayırlı olsun. Cengiz Abi biraz yoğundu. 5 günde geldi siparişim. Daha önce de Cengiz Abi'den ürün almıştık. Sağolsun telefonla da çok yardımcı oldu. İçin rahat olsun. Gayet kullanışlı ve güzel.

Teşekkür ederim [MENTION=13484]ali.pasaoglu[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:30 -->-> Daha önceki mesaj 10:29 --

Teşekkürler [MENTION=15046]Emre BİLEN[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

Teşekkür ederim [MENTION=14711]Poyraz KURT[/MENTION] Işıklandırma yok. Ben LED takacağım hafta sonu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:32 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

Sağol [MENTION=14062]Deniz HAN[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:32 --

Sana da hayırlı olsun. Cengiz Abi biraz yoğundu. 5 günde geldi siparişim. Daha önce de Cengiz Abi'den ürün almıştık. Sağolsun telefonla da çok yardımcı oldu. İçin rahat olsun. Gayet kullanışlı ve güzel.

anladım.benimki de hafta sonu kargolanır o zaman yüksek ihtimal.teşekkürler.

hayırlı olsun.. rabbim utandırmasın.. bol bol yavru alman düleği ile...

Son düzenleme:
10 numara,
gönlünce olsun inşallah...

hayırlı olsun.. rabbim utandırmasın.. bol bol yavru alman düleği ile...
İbrahim çok sağol. İnşallah sende bir an önce istediğin yavruları alırsın. Allaha emanet ol dostum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:06 --

10 numara,
gönlünce olsun inşallah...
Teşekkür ederim. Allah razı olsun [MENTION=7588]Orhan ERGİN[/MENTION]

Hayırlı olsun Gökhan , kaç tl ye yaptırdın acaba kafesi . :)

Temiz temiz kullanırsınız işte ne güzel hayırlı uğurlu bol yavrulu :)

Hayırlı olsun, gazete kağıdı kullanmasan daha iyi olurdu.
Levent Abi dün gece 01.30 da bitti kurulumu. O saatte ne bulduysam onu koydum :) Zaten normalde altlarına rulo havlu koyuyorum. Yarın düzenleme yapacağım zaten. LED falan da koyacağım. Modifiye şart yani :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:02 -->-> Daha önceki mesaj 12:01 --

Güzel kafes bunlar, hayirli olsun.
Teşekkür ederim [MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:03 -->-> Daha önceki mesaj 12:02 --

Temiz temiz kullanırsınız işte ne güzel hayırlı uğurlu bol yavrulu :)
Amin İnşallah [MENTION=4733]duman821[/MENTION]
Allah her isteyene versin.

kurulumu nasıl oldu.vidalama yapılıyormu bu kafesi monte ederken.bir de şu led bağlamak kolaymıdır.acaip uzağım bu konuya.led baglarken resim çekip anlatırmısınız yeni konu açarak.?