Karadeniz Pet

Yeni pvc kafesim göreve hazır :)

Ömer Tekin

Meraklı Üye
rlzdb.jpg

Yarın yeni mekanlarına geçiyor çiftlerim.

Hayırlı olsun, göz kararı benim üretim kafesiyle birebir oranları gibi düşünüyorum.Bu

daha güzel tabii, tavaları ağırmı? benim veletler birbirlerinin tavalarını açıp kaçıyorlar. :D

Kaçamazlar önde cam bölme var. Yem vs. artıklar yere dökülmesin diye. İstanbulda yaptırdım.

yok ne sıkıntı olacakki 60 cm eni var yuvalik yandan takılıyor ön taraf boş. Püfür püfür hava alır ev de havadar zaten

Hayırlı olsun sorması ayıp ama kaça mal oldu ?

Ev için tavsiye etmem, kutu gibi kapalı olduğu için sadece önden pislik atıyor, yani kanat çırptımı komple tele doğru hava akımı, tel kafeste etraf tel olduğu için bu tür bir akım oluşmuyor. Ben evde kullanıyorum kafesten 2-3 kat daha çok pisleniyor birde uçma imkanı var daha çok çırpınıyorlar, kuşlar için iyi ama rahat

Sami bey dedikleriniz doğru ama kafesin ön bölümüne 20. Cm cam yaptırdım. Böylece bu problemi aştık inşallah.

Istanbul kafese bizzat kenfim gittim 4 lu ve kuluckali dolapli yine on tarafi yem doklumedin die cam bolmeli 74 cm 400 lira di bilginiz olsun hayirli olsun

Ben beğendim çok hoşuma gitti açıkcası güle güle kullanın.

Bendede 20cm civarı mika var önde :) sadece anafor etkisi oluyor, dediğimi kötülemek için söylemiyorum bende kullanıyorum ama kafese göre daha çok uçuyorlar hava gidecek yer bulamayınca veriyor dışarıya, süpürmesi rahat ayak altı olmayan bir yer olur günlük temizlenirse belki olabilir ama sık temizlik istiyor

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın

Sami bey doğru söylemiş , aynısı bende var , sendeki gibi önüne cam bölme yaptırdım ama fayda etmiyor..Tüyleri çok çıkıyor dışarıya ama yapacak bişey yok onlar rahat ediyor biz temizliyoruz :)

Evet süpürge makinesı ile süpürüyorum hemen. Kuşlar ordan oraya uçuyor. Mekan geniş malum :)

Geç gördüm ama hayırlı olsun abi bol bol yavru alırsın inşallah