Karadeniz Pet

yeni PVC kafesim

teşekkür ederim.demonte olarak aldım kendim monteledim fazla zorluğu yok ama biraz uğraştırıyor :)

Bende bunu merak ediyordum,hımm demek kki kısmet olursa kolay olmayacak saolun tşkler Güle Güle kullanın tekrar

hayırlı olsun güle güle kullanın inş

hayırlı olsun güle güle kullanın.bende maddi sıkıntıyı çözeyim iki katlısını alıcam bunun.

bereketi bol üretimleriniz olsun,
kafes çok iyi...

hayırlı olsun güle güle kullanın inş

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:31 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

bereketi bol üretimleriniz olsun,
kafes çok iyi...

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:31 --

hayırlı olsun güle güle kullanın.bende maddi sıkıntıyı çözeyim iki katlısını alıcam bunun.

teşekkür ederim darısı başınıza.alırsanız led ışıklandırma mutlaka yapın derim 3 tarafı kapalı olduğu için biraz karanlık oluyor içerisi

yeni PVC kafesim kuşları yeni koydum daha tam alışamadılar ama inşallah zamanla güzel yavrular verecekler :cool:

hocam ışıklandırmayı siz kendiniz mi yaptınız ne kadara mal oldu yapımı zor mu malzemeleri nerden aldınız bende aynı kafesten almayı düşünüyorum tavsiye edermisniz ?

hocam ışıklandırmayı siz kendiniz mi yaptınız ne kadara mal oldu yapımı zor mu malzemeleri nerden aldınız bende aynı kafesten almayı düşünüyorum tavsiye edermisniz ?

ışıklandırmayı kendim yaptım 3,5 mt led aldım 15 tl di sanırım 15 tl de adaptör aldım lehim makinası vardı o şekilde yaptım.kafesi tavsiye ederim güzel kafes

ışıklandırmayı kendim yaptım 3,5 mt led aldım 15 tl di sanırım 15 tl de adaptör aldım lehim makinası vardı o şekilde yaptım.kafesi tavsiye ederim güzel kafes
Öncelikle hayırlısı olsun. En güzelini yapmışsın. Bende bugün BST Kafes Cengiz Abi'den 4 katlısının siparişini verdim. Daha önce de ürün almıştık. Gerçekten kalitesi 10 numara. Yeni tip tünekleri de çok kullanışlı ve sağlıklı. Herkese tavsiye ederim. Kaldı ki Cengiz Abi'nin hoş sohbeti yeter. Gerisi hikaye :)

Hayirli olsun.bereketli yavrulariniz olsun..darisida basima olsun bari :D

Öncelikle hayırlısı olsun. En güzelini yapmışsın. Bende bugün BST Kafes Cengiz Abi'den 4 katlısının siparişini verdim. Daha önce de ürün almıştık. Gerçekten kalitesi 10 numara. Yeni tip tünekleri de çok kullanışlı ve sağlıklı. Herkese tavsiye ederim. Kaldı ki Cengiz Abi'nin hoş sohbeti yeter. Gerisi hikaye :)
Simdiden hayırlı olsun. Fiyatı nekadar?

Mobilden gönderildi.

bende 2 katlısını aldım bts kafesten gayet kullanışlı ve hafif temizliği falan çok kolay

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

resimde kafeste ismi yazar arama motorunda kafesin ismini girin fiyatları yazar

Sulukları nerde bu kuşların çok güzel kafes olmuş hayırlı olsun

Hayırlı olsun. Ben de bu bst kafes almak istiyorum ama hangisi alacağım konusunda kararsızım. İstediğim model aslında salmalı 5 katlı üretim kafesi ama biraz tuzlu ekstralarıyla beraber.

Hayirli olsun.bereketli yavrulariniz olsun..darisida basima olsun bari :D

tşk ederim darısı başınıza

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

Hayırlı olsun. Ben de bu bst kafes almak istiyorum ama hangisi alacağım konusunda kararsızım. İstediğim model aslında salmalı 5 katlı üretim kafesi ama biraz tuzlu ekstralarıyla beraber.

evet extraları biraz fiyatı etkiliyor.kaç çift besleyeceğinize kesin karar verip ona göre almanız iyi olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

benm lehim makinam yok yapıstırıcı filan kullanamazmıyım yerine ?

led aydınlatma için lehim şart adaptörle bağlantı sağlayamazsın yoksa

Geri