Karadeniz Pet

Yeni rainbow (gökkuşağı) muhabbet kuşum :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
Kafeste filan da resimlerini çekersen çok mutlu olurum :) çok güzel kuşların var ve çoktan güzel fotoğraflar paylaşıyorsun :)

Teşekkür ederim :) önce 2 büyük kafesim vardı ama birbirleriyle beraber olmak istiyorlar diye kafesleri birleştirdim ve devasa bir kafes yaptım şimdi bol bol rahat rahat oynuyorlar sorun yok gibi :) kafes elbisesi olduğu sürece bakımları zor değil yani yeter ki oraya buraya yem saçılmasın gerisi kolay oluyor :) dışarı çıktıklarında genelde kafesin üstünde oynamayı tercih ediyorlar zaten.pisleseler bile kafesin içine düşüyor.6 kişilik masa ölçülerinde kafesim var :)

altı kişilik masa ölçülerinde diyince ohaa diyesim geldi.senin kuşlar saraylımı :)

Ama bu Çok tatlıı :)
nazar-boncugu_11290.jpg

Maşallah çok güzelmiş hayırlı olsun yanlış anlamadıysam kuşa dişi demişsiniz ama bence erkek çünkü sadece delik etrafının beyaz olması dişi olduğu anlamına gelmiyor bence ama rainbowlarda olabiliyorsa ayrı

Maşallah cok güzel kus oldukca da saglıklı görünüyor

Maşallah çok güzelmiş hayırlı olsun yanlış anlamadıysam kuşa dişi demişsiniz ama bence erkek çünkü sadece delik etrafının beyaz olması dişi olduğu anlamına gelmiyor bence ama rainbowlarda olabiliyorsa ayrı

Teşekkürler :) burun kısmı aslında pembemsi ama resimde koyu çıkmış ve burun delikleri beyaz.yani dişi çünkü erkek gibi de hareket etmiyor darısı size olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:49 -->-> Daha önceki mesaj 11:49 --

Maşallah cok güzel kus oldukca da saglıklı görünüyor

Teşekkür ederim size de kısmet olsun inşallah :)

aa google görsellerden geldim :D :D :D: D rainbow kuşunuz ünlü olmuş :D