Karadeniz Pet

Yeni resimler;

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
Yeni resimler + soru

uxt7d.jpg

uxt7x.jpg

uxt85.jpg

uxt8n.jpg

uxt91.jpg

uxt9g.jpg

uxt9v.jpg

uxtb8.jpg

uxtbr.jpg

uxtc2.jpg

uxtcd.jpg

uxtdq.jpg

uxtf6.jpg

uxtfl.jpg

uxtfy.jpg

uxtg6.jpg

uxtgl.jpg

uxth1.jpg

uxtjj.jpg

uhsts.jpg

uhsub.jpg

uhsv4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşların maşallahı var. Allah nazardan saklasın...

Maşallah ama dişide kabarma var gibi duruyor. Mersinde hava da soğuk değil ama.

Maşallah ama dişide kabarma var gibi duruyor. Mersinde hava da soğuk değil ama.

Ekincan o dişi 7 aydır bende genelde hep öyle geçen veterinere götürdüm bişeyi yok dedi.Normal hali öyle kabarıyor genelde ishali yok bazen hareketli bazen uyuyor.

maşallah kuşlarınıza cok güzeller

şu ortadaki sarı kuşun adı nedir bayıldım ben ona :) nasıl bakmış ikisinede bakın adam olun vallahi gagalarım ikinizide der gibi..benim için öp onu nolur :)

vuuuuuuuuuuu maşallah çok karizmalar ve bakımlılar elinize sağlık duranettin bey

vuuuuuuuuuuu maşallah çok karizmalar ve bakımlılar elinize sağlık duranettin bey

teşekkür ederim bir dolap dolusu ürünleri var ama yeşil çok kötüydü geldiğinde ancak bu kadar düzeltebildim yinede tüy kabartım uyuma huyundan vazgeçmedi 7 aydır.ufaklıkta yeni sayılır dah güzel olacak inşallah biotin verecem damlalıkla tüyü parlasın.

çok güzeller maşalllahhhhhhh

şu ortadaki sarı kuşun adı nedir bayıldım ben ona :) nasıl bakmış ikisinede bakın adam olun vallahi gagalarım ikinizide der gibi..benim için öp onu nolur :)

selen hanım sarı olan adı fıstık.evet ikisinide zaten acayip dövüyor tam dominant onun yüzünden yavru alamıyorum :) erkek korkuyor ama yinede çok seviyor.
tmm öperim.

Pek umudum yok dişi çok nazlı ama inşallah.