Karadeniz Pet

Yeni Resimler :)

safak0

Meraklı Üye
Yaklaşık olarak tam 1 yıllıklar kafeslerine son 1 aydır yuvalıkda taktım Beyaz Dişi olan arada girip çıkıyor görüyorum alışmıs bir sorun yok ama ikisinin arası hala çok iyi değil gibi hissediyorum arada ufak kavgalar ediyorlar 2 aylıkdan belli hep beraberler 2 günde bir mutlaka serbert bırakıyorum arada burayda resimler atıyorum bu sefer video falanda atayım dedim öyle hazır konuyu açmışken soruda sorucam tabi boşa gitmesin öyle :)

- Videolar -

Burda elime ne yaptığına çok anlam veremedim ama ısırmıyor Beyaz olan hiç ısırmadı zaten yavrulukdan belli öyle bir huyu yok Yeşil olan erkekde biraz ısırma huyları var ama oda çok değil :)

İnternetten Banyoluk sipariş ettim ilk zamanlar PetShop larda bulamamışdım internettende gelmedi gelemedi bir türlü diyeyim dünde başka bir siteden sipariş verdim o gelene kadar aklıma böyle fikir geldi değişik karşıladılar alışdılar sonra :) Beyaz hep daha meraklı daha kendinden emin hareket ediyor hep ilk şeylere o ilerliyor bu videodan analışır mı bilmiyorum ama çekmemin amacı aralarındaki ilişkiyi anlamanız anlışılır mı bilmiyorum ama 2 aylıkdan belli beraberler 1 yaşınıda buldular ama araları sanki iyi değil gibi geliyor ama onun için video çekip göstermek istedim.

- Resimler -
mk5PP0.jpg

ERpYYZ.jpg

jWj55m.jpg

Resimlerimizde bu şekilde arkadaşlar sormak istediğim eş tutmamışlar gibi yavrulukdanda beraberler ama bilemedim tabii sizler daha iyi bilirsiniz yanlış yaptığım yada yapmadığım bir şey varsa söylerseniz sevinirim Teşekkürler Hepinize :)