Karadeniz Pet

Yeni sahiplendiğim yavru

voltaren

Yeni Üye
arkadaşlar praksis adlı üyemizden aldığım yavrumun yakın zamanda fotoğraflarını koyacağım ...

12d6PG.jpg

Hayirli olsun kardesim cancsnli rengi var

Oba cok güzel yavru vermiş tamda kıvamında cok tatlı onca yavrum olmasına ragmen bir elime almak isterdim onu:)))) bomba ya cok sanslısın bence hrika dost canlısı gözüküyor süper eğitilir bu offffffffffffffff bu güzel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Canım çekti bu pozu cok etkileyici olmus aama

maşallah hayırlı olsun

masallah gayet guzel kus..Renk cok hoş.Allah nazarlardan saklasin.

Maşallah hayırlı olsun

Maşallah güzel kuş, renk gayet iyi.
Güle güle besleyin.

ilyasanka hocam ; bjk70 hocam; emektar kral serkan hocam hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim şu kuş kadar sizin candan sevincinizde mutlu ediyor beni

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

ercan hocam bünyamin hocam çok sağolun daha güzelleri daha iyi leri sizlerin olsun ...

Son düzenleme:
fatih hocam biliyorum diğerini sizin aldığınızı takip ediyordum sizde güle güle büyütün nazar değmesin

Bende niyetlenmistim bu kuş icin arabam yok gidip alamamıştim sana kısmet olmuş :)

erkan hocam nasip işte daha iyileride sana nasip olsun eğer yavru alırsam sana söz buna en benzeyen yavru senin

Aynen kardeşim nasip kısmet, var bundada bi hayir demek ki . Düşünmen yeter eyvallah bende sahiplendim 2 gün önce bi yavru çokda icime sindi :)

Renkleri cok guzel gerçektende .
Buda benim ufaklık :)
7a04db4e38ff94e659c0bf28228a4d4a.jpg

Geri