Karadeniz Pet

Yeni salma kafes

cengiz

Emektar Üye
image.jpeg
image.jpeg
yüksekli: 80 cm
Uzunluk 120 cm
En 65cm

Teller 120 tl
Ahşap malzeme 30 tl
Kelepce vida vs10 tl
Toplam 160 tl
Bu salma kafese rahatlıkla 10 yuva takılır şimdi Çekmece kısmı kaldı

Güzel kafes. Hayırlı olsun. Ama salma üretim için yeterli büyüklükte değil damızlık hazırlamak için yetiştirmeye uygun geniş bir salma kafes olmuş.

Gule gule kullanin cengiz bey telleri nereden temin ettiniz acaba

image.jpg
image.jpeg
image.jpg
Bitmiş hali

Elinize sağlık.Köşeler için çıta kullanmamışsınız. Sağlamlığı konusunda problem olmadımı. Yani sadece telleri birbirine bağlamanız köşelerde oynama vs yapmıyormu

Hayirli olsun guzel olmus bu arada kuslarinizda guzelmis masalllah

Cengiz usta bu hangi petshop güzel olmuş yavrular için bende düşünüyorum birtane

Cengiz usta bu hangi petshop güzel olmuş yavrular için bende düşünüyorum birtane
Yusuf bey mezitli belediyesinin arkasında çınar petshop var. O yolda ikitane petshop var belediye tarafından girersen 2. Petshop deniz tarafından girersen 1 petshop deniz tarafından gelirken sağ tarafa düşüyor.

image.jpg
image.jpg
Elinize sağlık.Köşeler için çıta kullanmamışsınız. Sağlamlığı konusunda problem olmadımı. Yani sadece telleri birbirine bağlamanız köşelerde oynama vs yapmıyormu
Cem bey altına 12 cm ahşap yaptık ahşapların ortasını oyduk telleri onun içine yerleştirip sabitledik. Çıtaya gerek kalmadı

Siz tecrübelerinizi paylaşmaya devam edin.Yakın zamanda ihtiyacımız olacak bir salmaya. Tecrübelerinizden faydalanırız belki.

Buda diğer salma kafes 6 yuva var masallah hepsi dolu. Bugünkü yaptığımız salmanın bir küçüğü daha var onuda büyütmeyi düşünüyorum kısa Zamanda
image.jpg