Karadeniz Pet

Yeni salma kafesim yorumlarınızı bekliyorum :))

• Konbuyu başlatan devran zengin
  • Başlangıç tarihi
D

devran zengin

Guest
yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar :)

Işıklandırmayı pek beğenmedim diğer türlü güzel olmuş..

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Hocam kapaklarını tamamen aç gündüz ışıklandırma beyaz olsa daha güzel olurdu bence 1 çift kuş var sadece içinde.

tessekürler arkadaslar . elimde ısıklandırma sadece o vardı malesef .s ölculerini bilmyrm elektrkli soba idi icini söktüm kafes yaptm :)))

Moderatör tarafında düzenlendi:
bncede ısıgı degiştirin yada hıc takmayın gunduz isıga gerek yok gecede karanlık olsun kı rahat uyusunlar gerısı ıyıyye bnzıyor

tesekkürler kısın hazırlığını simdiden yapayım dedim olmadı cıkarayım o ısığı :) kuslar icin sıkıntı olurmu o ısık normalde mavi fotoda biraz koyu gözükmüs :) devamlı kullanmak icin takmadım zaten acil durumlar icin takmstım gece görmek amaclı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

hersey organiktir tünekler bile kuru ağaç dalı :) kapakları cıkarttım levent kardesim :)

Bizim kadar yaratici bir millet olabilir mi ya sobadan kafes elinize emginize saglik harika olmus :)

güzel olmuş ön tarafındaki teli nereden temin ettin birde ışığa hic gerek yok son birşey yuvaliği yapabilirken dısari al bence kafesin içini daraltıyor

Çok güzel olmuş ama yuvalık deliği açamadınız sanırım .:) Yuvanın öyle içte durması pek iyi olmaz zannımca yüksekte bir yere de asabilirsiniz yuvayı .