Karadeniz Pet

yeni satıaldığım fleksi kafes

cetinates

Paylaşımcı Üye
herkeze iyi pazarlar,Fenerbahçeye bol şanslar başarılar :) iyi olan kazansın.

eş kuşlarımı tv nin olduğu salonda gürültülü ortamda vision s01 kafeste besliyordum,daha sessiz bir odaya almayı planlayıp, Siteler kuş pazarına gittim,fleksiden bir kafes beyenip aldım,inşallah sarışınla mavişte beğenip bol bol yavru yaparlar.sol yana aynı malzemeden yavruluk yaptıracağım,içinede plastik folluk koyacağım,kafes düzeni olarak üretici ustalarımızın önerilerini rica ediyorum.

fiyatı : 100 tl
ebatları :genişlik 60 cm yükseklik 40 cm derinlik 33 cm.
altta metal ızgara ve tepsi var ön kısmında da dışarı pislik kaçmasını engellemek için şeffaf fleksi sürgülü bant levha var .ahşap tünekleri ben alıp taktım.kafesle birlikte 2 plastik tünek 4 yemlik 1 de suluk veriyorlar.

Hayirli olsun hocam bence kafes almak icin en iyi zaman bayramlar ramazan bayraminda 110 tl lik kafesi 40 tlye buldum :) suan sapasaglam ve guzel genis kuslarda memnun ama hala.yavru yok

Hayırlı olsun.
Güle güle kullanın.
Bereketli ve bol üretimler.

Kafes güzelmiş . 2 kapısı mi var? Akıllı yemlik kapısı yok sanırım.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim,kafesin 2 kapısı var,akıllı yemlik kapısı yok.

Hayırlı olsun.
Güle güle kullanın,Bereketli ve bol üretimler.

Yuva nerde veya nereye takilacak. Pek kullanisli gelmedi bana nedense. Plastik folluklu buyuk yuva önden takilirsa dengesi bozulur

kafes bence güzel etrafı kapalı olması çok iyi temizlik açısından etrafı temizlemek çok zor oluyor yoksa. yuvalık ikafesin çine takılınca daha iyi oluyor aslında hem yavruları daha az rahatsız ediyorsun içerde olduğunda. biraz daha yuvalık temizliği zor olur

Yuva nerde veya nereye takilacak. Pek kullanisli gelmedi bana nedense. Plastik folluklu buyuk yuva önden takilirsa dengesi bozulur

kafesin malzemesi 5 mm dekota hafif kolay işlenebilir pvc esaslı bir malzeme,aynı malzemeden içine plastik folluk sığacak şekilde iç ölçüleri 20x18x18 cm ebatlarında yapılıp kafesin sol yanına takılacak,ön tarafa takılınca hem çok çirkin görünür hemde koruyucu şeffaf levhayı çıkartıp takılamaz,kullanışlı olup olmayacağını zaman gösterecek.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Hayırlı olsun. Tez zamanda eş tutarlar inşallah..

iyi dilekleriniz için teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:36 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

Hayırlı olsun.
Güle güle kullanın,Bereketli ve bol üretimler.

teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

kafes bence güzel etrafı kapalı olması çok iyi temizlik açısından etrafı temizlemek çok zor oluyor yoksa. yuvalık ikafesin çine takılınca daha iyi oluyor aslında hem yavruları daha az rahatsız ediyorsun içerde olduğunda. biraz daha yuvalık temizliği zor olur

teşekkürler,kullanarak deneme yanılma yoluyla en ideal kullanım şeklini bulacağız artık,yuvalığı dışarıya takacağım,kuşlar tünekten tüneğe uçabiliyor şimdiki haliyle,eş tutturacağım diye kuşları dışarı çıkartmıyorum hiç olmazsa kafeste rahat etsinler.

Temizlik açısından iyi düşünülmüş, ön taraftaki balkon misali çıkıntı da çok iyi. Teller yatay olsa daha da iyi olurdu. Yatay suluk kullanmak mümkün değil burda.

Çok güzel olmuş güle güle kullanın.

teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

Cidden guzel olmus. Gule gule kullanin

teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

Yuvalik nereden aldin ? Maşallah.

dekota levhadan özel yaptırdım,hatır işi yani.

Geri