petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni sipariş

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve hmtdgn tarafından 11 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. hmtdgn

hmtdgn New Member

Beğenileri:
    4
    yine sipariş verdim ilk siparişten oldukça memnun kaldım inşallah bu siperişte istediğim gibi olur şimdiden teşekkür ediyorum ama cumartesi ye yetişirse çok güzel olur kolay gelsin

Ekli Dosyalar:

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    keşke kuş kumu karışımınız için organik kuş toprağıda sipariş etseydiniz tavsiye edebileceğim bir üründür. anasonlu grit kum + kuş kömürü + kuş toprağı kullanarak yapıyorum kendi karışımımı gayet etkili oluyor. hayırlı günlerde kullanırsınız inşallah siparişlerinizi

hmtdgn bunu beğendi.
  3. hmtdgn

hmtdgn New Member

Beğenileri:
    4
    verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim üstadım inşallah diğer siperişimde bu dediklerinizi ön planda tutacam geçen sefer aldığım grit kalsiyumlu kuş kömürü ile bu 1 kiloluk kumu karıştırıp bide şimdiki aldığım kumu karıştırıp bir karışım yapmaktı amacam ama sizin dediğiniz de olabilir daha yeni başladım bu üçüncü senem inşallah dha da bilgili olacam burdaki ustalar ve bilgili üstadlar sayesinde

Sayfayı Paylaş