Karadeniz Pet

Yeni Stüdyo Pozlama Kafesimiz Maşallah:)

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar yeni stüdyo kafesimizden bir kare aldım, Ve sizlerle paylaşmak istedim, Maşallah demeyi unutmayalım:)
D2lk9O.jpg

Maşallah hayırlı ugurlu olsun Güle güle kullan

hayırlı olsun. sağlıklı pozlamalar :)

Yeni stüdyo hayırlı olsun.Nice kuşların resimlerini çekmek nasip olur İnşallah.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Ölçüleri ne kadar büyük olursa o kadar iyi oluyor yeni alacak veya yapacaklarının bilgisi olsun.

Hayırlı olsun bende bir abimizin isteği üzerine yapacağım. yarın başlarım inşallah.

arka fon nasıl rengi nasıl olmalı sizce bu mavi güzel durmuş kırmızı nasıl olur acaba. sizin önerinizi alabilirmiyiz.

Hayırlı olsun, kuşa da maşallah.
Gayet güzel bir görüntü olmuş.

Maşallah güzel ama aydınlatma çok çok kötü küçük stüdyoda mükemmel olan kuşu göremiyorsunuz mesela fazla karanlık aydınlatmanın iyileştirilmesi gerek bence

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Cihan'ım maşallah. Çok iyi olmuş. Nerelerdesin sen?

cihan üstad

kuş için birşey söylemem yanlış olur ama,
işim gereği aydınlatma çok yanlış olmuş
stüdyo ölçülerini yazarsan yardımcı olabilirim.
hatta gelip yapabilirimde

saygılar

hayırlı olsun. sağlıklı pozlamalar :)

Hayirli olsun bol kazanclar getirsin.... aydinlatmayla ilgi bilgi alabilir miyim trafo felan nasil oluyo felan

Yeni stüdyo hayırlı olsun.Nice kuşların resimlerini çekmek nasip olur İnşallah.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Ölçüleri ne kadar büyük olursa o kadar iyi oluyor yeni alacak veya yapacaklarının bilgisi olsun.

Hayırlı olsun bende bir abimizin isteği üzerine yapacağım. yarın başlarım inşallah.

arka fon nasıl rengi nasıl olmalı sizce bu mavi güzel durmuş kırmızı nasıl olur acaba. sizin önerinizi alabilirmiyiz.

Hayırlı olsun, kuşa da maşallah.
Gayet güzel bir görüntü olmuş.

Maşallah, kuş çok güzel ancak ben stüdyoyu beğenmedim. Bunun aydınlatmasını yapan vatandaş hayatında eline fotoğraf makinesi almamış. :)
Işığı öne yakın bir yere koyacaktı ki kuşun ön yüzü aydınlık çıksın..

Maşallah güzel ama aydınlatma çok çok kötü küçük stüdyoda mükemmel olan kuşu göremiyorsunuz mesela fazla karanlık aydınlatmanın iyileştirilmesi gerek bence

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Cihan'ım maşallah. Çok iyi olmuş. Nerelerdesin sen?

cihan üstad

saygılar
Herkese ıyı dıleklerı ıcın tşk ederım,pozlama kafesi sipariş üzerine getirdim aydınlatma için led sistem görünmese iyiydi neyse dedik arka fon değişiyor,kırmızı,yeşil ve gri fon var yeni yavrulardan çeker atarım kısmet olursa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:42 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

Gökhan'ım Bıraz uzak kaldık,hobıhane ıle uğraşıyorum yanı bır salma yaptırıyorum Ins gelınce haber ederım kardesım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:42 --

Kırmızı fon da var gayet güzel fatıh bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:43 --

cihan üstad

saygılar

Alı bey eskık olmayın saolun oldu bı kere :)

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Bekliyorum Cihan'ım. Her zaman biliyorsun.

Maşallah, çok güzel. Yalnız ışık biraz kuşun arkasına mı düşmüş? Baktığımız taraf gölgede kalmış gibi duruyor. Belki + şeklinde ışıklandırırsanız daha aydınlık ve canlı görünebilir.