Karadeniz Pet

Yeni Sultan Çiftim(şakir-Shakira)

MaşAllah renkler ve duruş güzel :) kafes de uygun görünüyor :) Hayırlısı olsun.
Bildiğim kadarıyla Sultanların sesleri rahatsız edicidir :) ben de zamanında amcamın Sultanına bakmıştım 1 ay kadar, dışkıları sorun oluyor, başka bir sıkıntısını pek görmedim :)

Kardeşim Allah yavrularını görmeyi nasip etsin.Bu arada yavrulardan birine ben talip olabilirim :)

hayırlı olsun şimdi den işallah senınde bol yavrularin olur dostum...

Maşallah çok güzeller . Benim muhabbet kuşu var adı şakir güzel isim düşünmüşsün dişiye :d

Sevindirici bir haber :) yavrularını biran önce alman dileğimle :)

Hayırlı uğurlu olsun.

Sevindirici bir haber :) yavrularını biran önce alman dileğimle :)

Hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkür ederim serkan abi...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 01:20 --

Bu cumartesi sultan çiftimi alıyorum allah kısmet ederse.150 tl anlaştık .eski hobime başlıyorum artık :)

Yeni kuşların hayırlı olsun...

Hayırlı olsun :) Daha önce yavru alınmış bir çift mi yoksa henüz eş tutmamış bir ikili mi

Hayırlı olsun :) Daha önce yavru alınmış bir çift mi yoksa henüz eş tutmamış bir ikili mi

Teşekkürler okan abi daha önce peş peşe 2 kuluçka geçirmişler ilk kuluçkada 4 yumurta yapmışlar hepsi doluymuş yavrular çıkmış ama tecrübesizlikden ölmüşler neyse hemen sonra 2. kuluçka yapmışlar 4 sağlıklı yavru vermiş resimlerini gördüm.2- hafta önce tekrar çiftleşme başlamışlar ama soğuk nedeniyle kesmişler bakalım kısmet işi inşallah sağlıklı yavrular alırım.

Geri