Karadeniz Pet

yenı sultanım

• Konbuyu başlatan ens
  • Başlangıç tarihi

Öncelikle yeni sultanınız hayırlı olsun.Bana Dişi gibi geldi ama yüzde 50 dış görünüşten anlaşılıyor yanağındaki leke koyuysa erkek açıksa dişidir.
Diğer yüzde 50 şöyle anlarız.Tek tip öterse dişidir.Melodik öterse erkekdir.kuşununza youtubeden sultan papağanı sesi dinletin hemen cinsiyeti anlaşılır.kuşunuzun türü ise pied
benim kendi yavrularım (üretimi bırakdım)
60-70 günlük sultan yavruları

Hocam ne kadara veriyorsun tanesini şehir dışına gönderim yapıyormusun ?

Hocam ne kadara veriyorsun tanesini şehir dışına gönderim yapıyormusun ?

hocam tanesini 100 tl den veriyordum ama üretimi bırakalı 5-6 ay oluyor bıraktığımada pişman oldum zaten isteyen çok kuş yok hesabı :)

Güzelim kuşları üretmek bırakılırmı hiç :D

Resimden bakması çok güzel insanın hemen gidip alması geliyor ama gelde bide bana sor:D
herkez kolay kolay bu kuşlara bakamaz bende zaten odamda bakıyordum boş oda olsa vermezdim :)

Resimden bakması çok güzel insanın hemen gidip alması geliyor ama gelde bide bana sor:D
herkez kolay kolay bu kuşlara bakamaz bende zaten odamda bakıyordum boş oda olsa vermezdim :)

Anladım hocam bende de 1 çift muhabbet var 1 çift daha almayı düşünüyorum 1 tane de sultan alasım var.

Anladım hocam bende de 1 çift muhabbet var 1 çift daha almayı düşünüyorum 1 tane de sultan alasım var.

bu işten para kazanacaksanız çiftsultan alın derim güzel para var 4 yavru 400tl :) benim bu işten kazancım 5 ayda 3000 tl nasıl para :)

bu işten para kazanacaksanız çiftsultan alın derim güzel para var 4 yavru 400tl :) benim bu işten kazancım 5 ayda 3000 tl nasıl para :)

Parası güzelmiş çift sultan fiyatları ne kadardır ki Hatay'da pek çift yoktur o yüzden.

Parası güzelmiş çift sultan fiyatları ne kadardır ki Hatay'da pek çift yoktur o yüzden.

250-600 tl arası değiştir daha önce yavru alınmış çift alın yumurta değil bakın yavru bazıları diyor işte çift sultan daha önce yumurta alınmış :) kuşuna göre değişir ama ben çift almadım benim dişi vardı yanına erkek aldım 1 hafta içinde eş tuttular.

250-600 tl arası değiştir daha önce yavru alınmış çift alın yumurta değil bakın yavru bazıları diyor işte çift sultan daha önce yumurta alınmış :) kuşuna göre değişir ama ben çift almadım benim dişi vardı yanına erkek aldım 1 hafta içinde eş tuttular.

Eş tutmalarıda şans işi ama bi bakım uygun bulursam düşünürüm 1 çift.

maşAllah on numara kuşlar kardeşim ya bayıldım valla :)

maşAllah on numara kuşlar kardeşim ya bayıldım valla :)

elinde yeterki sultan yavrusu olsun 1-3 hafta sonra hemen satılır.Hastası çok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

Eş tutmalarıda şans işi ama bi bakım uygun bulursam düşünürüm 1 çift.

uygun bulursam haber veririm.Sizin bütçe ne kadar ona göre bakıyım isterseniz?

elinde yeterki sultan yavrusu olsun 1-3 hafta sonra hemen satılır.Hastası çok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

uygun bulursam haber veririm.Sizin bütçe ne kadar ona göre bakıyım isterseniz?

Bİ arkadaşa sordum bakalım ne diyecek 200 - 300 arası.