Karadeniz Pet

Yeni Suskun Halsiz Çiftlerim :)

• Konbuyu başlatan Turhan AKIN
  • Başlangıç tarihi
T

Turhan AKIN

Guest
[YOUTUBE]mB1iBFEnDvc&feature[/YOUTUBE]

Bir mama yap havuç rendele ver.Gör bak kim suskun :D

MaşAllah uyumlu görünüyorlar ikisi de birbirinden güzel :) ayları geldiyse nijeri ihmal etmeyelim :D

Hadi bakalım eğer kuşlar da beğenirse tarifini bekliyoruz :) onlardan onay almazsak olmaz :) ilk gurmeler :D

Katacağınız sebze meyveyi bize danışınız yanlış karışım öldürebilir hastalandırabilir.Örnek 1-Domates katmak zararlıdır. örnek 2-Çok cıvık karışım zararlıdır...

Abi aklıma birşey geldi aslında şimdide yapabilrim . Ama oranı kafadan :)
Havuç 1 adet
200-300 gr bebe büskivisi
Etimek 5 6 adet
1 adet avuç içi kadar brokoli
Yumurta kabugu 4x
irmik göz kararı
1 adet yumurta
çeyrek patates haşlaması (Püre Halinde ) :)

Elma yada Maydonoz zararlımı elma zararlı değil diye biliyorum ama :)

Tuz zarar verirmi?

Abi aklıma birşey geldi aslında şimdide yapabilrim . Ama oranı kafadan :)
Havuç 1 adet
200-300 gr bebe büskivisi
Etimek 5 6 adet
1 adet avuç içi kadar brokoli
Yumurta kabugu 4x
irmik göz kararı
1 adet yumurta
çeyrek patates haşlaması (Püre Halinde ) :)

Elma yada Maydonoz zararlımı elma zararlı değil diye biliyorum ama :)

Tuz zarar verirmi?
Havuç serçe parmak kadar olsun
2 cice bebe
Etimek 1 tane
brokoliyi koymayın çabuk bozulur
Yumurta kabuğu kaynattığınızın yarısı yeterli
irmik 1tatlı kaşığı silme
Yumurta yarımda olur
Patates püresi 4de1 olsun
Pirinç unu 1 tatlı kaşığı silme
Elma çabuk kararız koyma bence maydonoz kesinlikle zararlıııııııı :( Aman dikkat :eek:
Tuz zarar verir.Tuz şeker katmayınız..

Tamam kardeş bir video izledim adam maydonozdoğradı 1 bag :(

kuşlarınız bence çok güzel ve uyumlu ev ortamınada alışkınlar galiba ürkekde değiller güle güle besleyin.siteden serkan erkan kardeşimin mamasından almanızı tavsiye ederim kısa zamanda kızışıp ötüştüklerini göreceksinz.

Tamam kardeş bir video izledim adam maydonozdoğradı 1 bag :(

Yanlış anlatım.Link verirseniz bu hatayı düzeltelim.Maydonoz baş düşmandır küçük hayvanlar için
Lifli yapısı gereği yutkunması zorlaştırır boğazı tıkar.Midede şişmemi yapıyor orasını bilmiyorum ama hazmı zorlaştırıyor.
Hamsterlar üzerindeki deneyimimden şunu söyleyeyim.Maydonoz verdiğim 6 hamsterin 4 ü öldü.Çoğunun zorla ağızlarını açtım yutamamış.Kuşunda gagasına takılabilir zararlıdır :)

Tamam Kardeş Dişi olan alışkın değilde erkek alışkın :)

Yanlış anlatım.Link verirseniz bu hatayı düzeltelim.Maydonoz baş düşmandır küçük hayvanlar için
Lifli yapısı gereği yutkunması zorlaştırır boğazı tıkar.Midede şişmemi yapıyor orasını bilmiyorum ama hazmı zorlaştırıyor.
Hamsterlar üzerindeki deneyimimden şunu söyleyeyim.Maydonoz verdiğim 6 hamsterin 4 ü öldü.Çoğunun zorla ağızlarını açtım yutamamış.Kuşunda gagasına takılabilir zararlıdır :)

Benim hamsterim vardı 7 yavrusu vardı bilmiyordum o zamanlar bakmayı hergün paso maydonoz veriyordum iyi has yaşadı :D sonra anam dayanamayıp hayvan dükkanına götürdü :D

Benim hamsterim vardı 7 yavrusu vardı bilmiyordum o zamanlar bakmayı hergün paso maydonoz veriyordum iyi has yaşadı :D sonra anam dayanamayıp hayvan dükkanına götürdü :D
İlginç.Ben hem suriye hem gonzalesler üzerinde denedim çoğu hüsran ve ölüm.Tabi benimkiler 4aylıktan küçüktüler :)

İlginç.Ben hem suriye hem gonzalesler üzerinde denedim çoğu hüsran ve ölüm.Tabi benimkiler 4aylıktan küçüktüler :)

Belki küçük olduklarındandır :) Ben hamsterda bakmak istedim bi' ara yine ama çok uyuyorlar ve sağı solu belli olmuyor.. En iyisi Guinea Pig :) şu programlar bitsin de alacağım bi' tane :)

Geri