Karadeniz Pet

Yeni Suskun Halsiz Çiftlerim :)

• Konbuyu başlatan Turhan AKIN
  • Başlangıç tarihi
Belki küçük olduklarındandır :) Ben hamsterda bakmak istedim bi' ara yine ama çok uyuyorlar ve sağı solu belli olmuyor.. En iyisi Guinea Pig :) şu programlar bitsin de alacağım bi' tane :)

Hamster gece aktiftir çok uyumaz :D Guinea pig bakacaksanız allah sabır versin diyorum.

Bence riske gerek yok,Tasvip etmiyorum ben :)

Niye kardeşim ben onlar kadar tatlı danalar görmedim :D

Abi sabır ister onlar :D Sakin ve sabırlı bir insansanız tamamdır ama benim gibi enerjik,sesini yüksek volüm kullanan,kıpır kıpır sabırsız biriysenin inanın yapamazsınız çok zordur pigler :D

Abi sabır ister onlar :D Sakin ve sabırlı bir insansanız tamamdır ama benim gibi enerjik,sesini yüksek volüm kullanan,kıpır kıpır sabırsız biriysenin inanın yapamazsınız çok zordur pigler :D

Ben her telden insan gördüm pig bakıp seven :D ayrıca ben istiyorum onlar da bukalemun gibi değiller ki arkadaş öyle oldukları yerde kalsınlar :D canlı kıpır kıpır danalar :D

Vallaha en iyisi öyle ya :) Suskun Hayvan ne bileyim :) iyi olmuyor canlı kıpır kıpır olcaklar :)

Ben pig bakamam vallahi :D Ona bakacağıma kedi bakarım mır mır oynarız :D

Kedi alıyordum hem de Chinchilla :D yani ilk bakım için fazla iddialı bir kedi tabi :D anam dedi kedi alma ne alırsan al dedim hazır tekrardan kabul ettirdik ben şu muhabbet işine tekrar başlayayım :D

Ooov o tür kedilerin tüyleriyle başmı olur :D Vallahi iyi yapmışsınız , bende kedi alırım bak diyip gözünü korkutup 8li box kafes sokucam eve :D

:D N'apalım hacıbaba yurtdışından getirecek bi' tane zati :D Mayıs gibi elimde olur büyük ihtimal :D bi' de o zaman şart koşup ben de box kafes sokacağım eve aynen :D

Geri