petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni takim tuy ve mama sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    1 ay once esli bir takim almistim. Erkk tuydeydi. Mama yemiyorlar. 2 kere yaptim yemediler. Alistirma onerisi olan var mi?
    Ayrica erkk tuyden yeni yeni cikmaya basladi. Yem kusma vs yok. Sadece kasima var. Kizgin da degil. Sanirim tuyde oldugu icin kur yapmiyor? Avi viti haftada bir kere veriyorum. Yorum ve tavsiyleriniz benim icin onemlidir.

#1 KORDON, 21 Haziran 2015
    Son düzenleme: 21 Haziran 2015
  2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Mamanın içine çay kaşığının ucu ile tarçın koyabilrsiniz kokusu çekicidir hem tarçın kızıştırmayada yardımcı olur.Kaşıma vs. var ise eş tutmuştur.

3. Herodot01

Herodot01 New Member

Beğenileri:
    0
    yumurta mamasının içine karıştırabilirsin arkadaş tarçın demiş doğrudur. yavaş yavaş diğer karışımların miktarını azalt yer. Çiftleşme konusunda zaman tanı Zamanı gelince kuş istemesen de yapıyor :)

Sayfayı Paylaş