petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni tasarımımızı beğendiniz mi? (forum)

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve selen canaydın bedel tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

?

forumun yeni tasarımını beğendiniz mi?

1. evet çok beğendim

77,8%
  2. hayır hiç beğenmedim

22,2%
  1. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    evet burada forumdaki yeni tasarımımızı beğendiniz mi veya beğenmediniz mi yazabilirsiniz arkadaşlar..

2. Hürkan YILMAZ

Beğenmezmiyim şaşırdım çok güzel olmuş abla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:36 --

Ancak yeniden eski haline geldi onu anlamadım

3. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Sadece reklamlar kayboldu ve menülerde üst sağ tafta idi fazla pek bi değişiklik yoktu ortada ise SRKBDY banneri vardı.

4. Akif GÜZEN

Hangi tasarım? Az önce kıyısından köşesinden bir şeyler gördük ama bende şuan her şey eskisi gibi görünüyor..:D

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    yavaş yavaş oturtulcak tasarım :) biraz heyecan :)

6. Hürkan YILMAZ

Bekliyoruz Üyelik tarihi mesaj yaş gibi bilgiler kutu içinde ve sol taraftaydı o güzeldi birde çevrimiçiyse yeşil çevrim dışıysa kırmızıydı .

7. Akif GÜZEN

Tasarım öyle part diye oturmaz. Yavaş yavaş oturacaktır elbet.

Arada gördüğüm bir değişiklik vardı. Üye bilgileri sola çekilmiş avatarın altında felan o hoş görünüyodu. Madem hazır tasarım değişiyor benim bir iki önerim olacak. Avatarın altına facebook tweetar instagram gibi sosyal platformlar için bir bölüm oluşturulsun ve isteyenler istediği sosyal paylaşım bağlantısını buradan paylaşabilsin. :D

8. Hürkan YILMAZ

Doğru diyon abi bencede twitter facebook filan olursa insanlarla daha iyi iletişim kurulabilir.

9. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Suan her zaman ki tasarim aktif durumda. Yeni tasarim en kisa surede aktif olacaktir.

Sayfayı Paylaş