Karadeniz Pet

yeni tombiş

Berrin YASMİN

Emektar Üye
mavi olanın ırkı yaşı sağlık durumu hepsi aynı kafeste mi kalsın yoksa mavi olan ayrı kafeste mi erkek hangisi seçcek o açıdan nasıl yapmalıyım. sizce hangisi

Son düzenleme:
Eğer çifthane , salma tarzında bi kafesiniz varsa hepsi beraber dursun hangisiyle anlaşırsa diğerini ayrırsınız diyecektim , kafes dar sanırım dişilerden hangisini beğeniyorsanız önce onu koyun erkeğin yanına eğer kavga hır gür var ise diğeri ile değiştirirsiniz

çok tatlı maşallah jumbo mu bu kuş ? Ve erkek kuşunuz hasta olmuştu nasıl oldu düzeldi mi

çok tatlı maşallah jumbo mu bu kuş ? Ve erkek kuşunuz hasta olmuştu nasıl oldu düzeldi mi

teşekkür ederim anımsatıyor jumbo ya ama değil galiba tam olarak bende bilmiyorum iri yerli de olabilir.Evet düzeldi allaha şükürler olsun ki gelip geçici bi durumdu galiba ama çok korktum birşey olcak diye

Son düzenleme:
Eğer çifthane , salma tarzında bi kafesiniz varsa hepsi beraber dursun hangisiyle anlaşırsa diğerini ayrırsınız diyecektim , kafes dar sanırım dişilerden hangisini beğeniyorsanız önce onu koyun erkeğin yanına eğer kavga hır gür var ise diğeri ile değiştirirsiniz

Kafes çifthane yücel bey kafesin resimleri var sitede yuvamız adlı konu

Benim Şımarık'ımın birebir aynısı. Ben ırklardan anlamıyorum ama ingiliz kırığı denmişti kuşuma ağırlıklı olarak.

Benim Şımarık'ımın birebir aynısı. Ben ırklardan anlamıyorum ama ingiliz kırığı denmişti kuşuma ağırlıklı olarak.

bakalım yorumlar nasıl olucak o zaman tam olarak ırkından emin olurum aldığım yerde ingiliz kırığı vardı ama ben hiç ingiliz kırığına benzetmedim petshopcu daha büyücek falan dedi ben aldığım anımsatıyor ama çözemedim ırkını.oyuncu bi kuş takla falan atmaya çalışıyor.

bakalım yorumlar nasıl olucak o zaman tam olarak ırkından emin olurum aldığım yerde ingiliz kırığı vardı ama ben hiç ingiliz kırığına benzetmedim petshopcu daha büyücek falan dedi ben aldığım anımsatıyor ama çözemedim ırkını.oyuncu bi kuş takla falan atmaya çalışıyor.

Takla atma, tepe üstü durma gibi oyuncu benim ki de öyle. Konuma bakarsanız benim kuşum hakkındaki yorumlara belki fikir oluşabilir ( ben yanlış benzetmiş de olabilirim) http://www.muhabbetkusu.com.tr/cins...-kusumun-cinsini-ogrenmek-istiyorum-1441.html

kuşunuz çok tatlı inşallah oğlunuz beğenir ingiliz kırığı cinsi berrin hanım çok güzel kuş inşallah eş tutar :)

çok şükür iyi olmasına sevindim bişey olsaydı bende çok üzülürdüm maşallah diyelim allah korusun hepsini :)

Abla hepsi bir arada dursun bir sakıncası yok eşini seçmesi daha rahat olur.. Fakat sık sık gözlemle.. Aniden büyük kavgalar olabilir.. Ve sonucunda üzücü durum kaçınılmaz olabilir..

Abla hepsi bir arada dursun bir sakıncası yok eşini seçmesi daha rahat olur.. Fakat sık sık gözlemle.. Aniden büyük kavgalar olabilir.. Ve sonucunda üzücü durum kaçınılmaz olabilir..

devamlı kontrol ediyorum mavi olan bazen erkeğe gaga falan atıyor mavinin ırkı ve yaşı ne olabilir benimde kafam karıştı mavi olan iri baya.