Karadeniz Pet

yeni tombiş

benm tahminimce 2 yaşında var ingliz değil.kırık olabilir ama aşırı bi irilik yok tam damızlık bir kuş eşleyin derim

benm tahminimce 2 yaşında var ingliz değil.kırık olabilir ama aşırı bi irilik yok tam damızlık bir kuş eşleyin derim
Teşekkür ederim kuş biraz yaglı gibi bana ilk gün elımden kaçtı fazla yüksek uçamadı dün de 1 buçuk metre kadar yükseklikte uçtu ingiliz kırıgı degil mi sizce ırkı ne.

yerli ve ingliz kırığı diorum ben anne baba nedir bilmem .soyunu bildiğinz bir üreticiden kuş almanız yönündeyim ben.

Berrin hanım kuşunuz orjınal kandan gelme vasfına uygun çekoslavak opal bir kuş
2 yaş civarı ve üretime ara vermiş gibi görünüyor büyük bir alanda sürekli uçurmanız gerekiyor yağlanma başlıyor sanki ayrıca eşe atacaksanız parlak sarılı yeşil erkeğinizle eşe atabilirsiniz tüy yapısı en çok ona uygun

yerli ve ingliz kırığı diorum ben anne baba nedir bilmem .soyunu bildiğinz bir üreticiden kuş almanız yönündeyim ben.
Burda tanıdıgım üretici yok olsaydı tabikı alırdım bu aldıgım yerde yem falan aldıgım yer devamlı siteye konu açtım diye hatırlıyorum ızmırden satılık dışi arıyorum dıye yanlış hatırlamıyorsam.

Berrin hanım kuşunuz orjınal kandan gelme vasfına uygun çekoslavak opal bir kuş
2 yaş civarı ve üretime ara vermiş gibi görünüyor büyük bir alanda sürekli uçurmanız gerekiyor yağlanma başlıyor sanki ayrıca eşe atacaksanız parlak sarılı yeşil erkeğinizle eşe atabilirsiniz tüy yapısı en çok ona uygun
Teşekkür ederim cihan bey sizce sağlıklımı erkege uygun mu erkege göre biraz iri ve yaş olarak yarım yaş falan büyük benim erkegi bilıyorsunuz zaten 1 tane erkek kuşum var 2 tane 3 aylık yavruları var diger açık sarı yeşilli olan da dişı sizce mavi olan mı yoksa digerimi.

Yeni tombişiniz çok anaç bir kuş maşallah öteki dişide fena değil bence bu son aldığınız kuşunuzla erkeği bir deneyin büyük ihtimal çabuk eş tutacaklar asla bir kafeste 2 dişi 1 erkek kuş bırakmayın kuşlarda erkeğin yaşça küçük olmasını ben avantaj olarak görüyorum tecrübeli ve iri erkek dişi kuşu çok rahatsız ediyor ve kuluçka dengesizliğine sebep veriyor

Yeni tombişiniz çok anaç bir kuş maşallah öteki dişide fena değil bence bu son aldığınız kuşunuzla erkeği bir deneyin büyük ihtimal çabuk eş tutacaklar asla bir kafeste 2 dişi 1 erkek kuş bırakmayın kuşlarda erkeğin yaşça küçük olmasını ben avantaj olarak görüyorum tecrübeli ve iri erkek dişi kuşu çok rahatsız ediyor ve kuluçka dengesizliğine sebep veriyor

peki diger dişiyi başka kafese mi alayım ( bir kafeste 2 dişi 1 erkek kuş bırakmayın demişsiniz nedeni nedir acaba ) birde kuşu ne kadar uçurmalıyım sizce.

bugün 5 10 dk uçurmaya çalıştım ama fazla uçamıyor hemen yoruluyor.

Hollanda diyebilirim yerlilerden biraz toplu ve daha fazla etli oluyorlar

Berrin hnm daha öncede konunuza baktım ama genelde siz resimleri çok büyük boyutlarda ekliyorsunuz ve benim pc yi kasıyor 20 dakkada açıyor..o yüzden malesef göremiyorum sizin kuşları..

Berrin hnm daha öncede konunuza baktım ama genelde siz resimleri çok büyük boyutlarda ekliyorsunuz ve benim pc yi kasıyor 20 dakkada açıyor..o yüzden malesef göremiyorum sizin kuşları..
Özür dilerim serkan bey ama hızlı resim ekleden yüklüyorum resimleri ekstra yaptıgım bı şey yok.

tinypic den yüklemeyi deneyin..

1 yaşı geçkin ingiliz kırması gibi geldi bana :)