petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni tombişim (show budgie) ŞEFTALİM çok tatlı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mana
    Gizli

Mana Guest

2. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Yine yem almaya gittiniz sanırım :) Kuşunuzda yemlerinizde hayırlı olsun paşa haremi koruması lazım bu kızışmış erkekden :)

3. Mana
    Gizli

Mana Guest

hehe bu kez sadece bakmaya gitmiştik ama ben dayanamadım çünkü maşallahı var çok şişman :D ben şişman kuş gördümmü dayanamıyorum :D çok tatlı bir ingiliz yavru daha henüz kızışmamış sanırım

4. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Yanılıyorsunuz kuş yavru değil erişkin bir erkek cere renginden belli

5. Mana
    Gizli

Mana Guest

ama kafasında çizgiler mevcut flashla çektim fotosunu ondan pek belli değil kafasındaki çizgiler

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    yetişkin oldugu ceresinden belli

7. Mana
    Gizli

Mana Guest

diğer yetişkin ingiliz mubişler yanında küçük kalıyordu ve kafası tam onlar gibi olmamış daha. bence 1 senelik yok henüz. çünkü diğerleri 3 katıydı bunun.

8. Oguzhan
    Gizli

Oguzhan Guest

Güzel bir kuş hayırlı olsun bileziği var kuşun ordan öğrenebilirsiniz sanırım yaşını

9. Mana
    Gizli

Mana Guest

teşekkür ederim bilezikten öğrenildiğini bilmiyordum çok sağolun :)

10. Oguzhan
    Gizli

Oguzhan Guest

Yanlız rengine bayıldım tosun gibi maşallah :)

11. Emel Ayaz
    Gizli

Emel Ayaz Guest

jombo kuş pek sevmem buyunce gözleri görünmüyor. hayırlı olsun adı süleyman mi hürremi de fotosunu çekerseniz

12. Mana
    Gizli

Mana Guest

bende şişman kuşa bayılıyorum :D ben bileziğine baktım ama birşey yazmıyor sadece -3 yazıyor ve NSW yani buraya ait olduğu. başka birşey yok :(

13. Oguzhan
    Gizli

Oguzhan Guest

Bence harika şeyler benim bir çift ingiliz kuşum var show değiller o hantal tombul yapıları ile yaptıkları inanılmaz daha cana yakın oluyorlar üstelik ama tabiki herkesin zevki başka.

#13 Oguzhan, 10 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ekim 2013
  14. Mana
    Gizli

Mana Guest

fotosu var zaten koydum en başta :) adı ŞEFTALİ :D

15. Oguzhan
    Gizli

Oguzhan Guest

Benim kuşlarımın birtanesinde bilezik var bende anlamlarını çok iyi bilmiyorum ama 13 yazıyor yıl olarak 13 rakamı 2013'ü ifade ediyor diye biliyorum. Sizin kuşunuzun bileziğindeki 3 rakamıda sanırım 2013 anlamına geliyordur.

16. Emel Ayaz
    Gizli

Emel Ayaz Guest

Baktim ama o da erkek dişi olanın fotosu yokki benım konuya da barsan sevirinim.

17. Mana
    Gizli

Mana Guest

daha yeni o zaman. 1 yıllık yok yani. arkadaşların bazışı yetişkin dedi ama pet shop henüz yetişkin değil tam dediler.

18. Oguzhan
    Gizli

Oguzhan Guest

Kendi fikrimi söyleyebilirim 8-9 aylık kızışmış çok sağlıklı bir erkek evladınız olmuş :) tabi daha deneyimli arkadaşlar ne der bilemiyorum

19. Mana
    Gizli

Mana Guest

geldiği gibi kafese koydum elimi yavaşça başına koydum ve izin verdi sevdim dokundum bayağı hiç kıpırdamadı asilik yapmadı çok uysal ve çok tatlı nazarım değecek diye kendimden korkuyorum :D resimde pek belli değil ama gerçekte çok tatlı ve kafesteki diğer kuşların 3 katı :D

20. Oguzhan
    Gizli

Oguzhan Guest

Maşallah diyin :) daha önce belirttiğim gibi ingiliz ırkı kuşlar daha cana yakın daha sakin yapıda oluyorlar bu sebepten eğitimi de daha kolay ve verimli oluyor. Bence bu ırkın sakin yapısından faydalanıp doya doya keyfini çıkarın :)

Sayfayı Paylaş