Karadeniz Pet

Yeni tombişim (show budgie) ŞEFTALİM çok tatlı

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
pahe3ema.jpg
nydazu6y.jpg

Yine yem almaya gittiniz sanırım :) Kuşunuzda yemlerinizde hayırlı olsun paşa haremi koruması lazım bu kızışmış erkekden :)

Yine yem almaya gittiniz sanırım :) Kuşunuzda yemlerinizde hayırlı olsun paşa haremi koruması lazım bu kızışmış erkekden :)

hehe bu kez sadece bakmaya gitmiştik ama ben dayanamadım çünkü maşallahı var çok şişman :D ben şişman kuş gördümmü dayanamıyorum :D çok tatlı bir ingiliz yavru daha henüz kızışmamış sanırım

hehe bu kez sadece bakmaya gitmiştik ama ben dayanamadım çünkü maşallahı var çok şişman :D ben şişman kuş gördümmü dayanamıyorum :D çok tatlı bir ingiliz yavru daha henüz kızışmamış sanırım

Yanılıyorsunuz kuş yavru değil erişkin bir erkek cere renginden belli

yetişkin oldugu ceresinden belli

diğer yetişkin ingiliz mubişler yanında küçük kalıyordu ve kafası tam onlar gibi olmamış daha. bence 1 senelik yok henüz. çünkü diğerleri 3 katıydı bunun.

Güzel bir kuş hayırlı olsun bileziği var kuşun ordan öğrenebilirsiniz sanırım yaşını

jombo kuş pek sevmem buyunce gözleri görünmüyor. hayırlı olsun adı süleyman mi hürremi de fotosunu çekerseniz

Bence harika şeyler benim bir çift ingiliz kuşum var show değiller o hantal tombul yapıları ile yaptıkları inanılmaz daha cana yakın oluyorlar üstelik ama tabiki herkesin zevki başka.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende şişman kuşa bayılıyorum :D ben bileziğine baktım ama birşey yazmıyor sadece -3 yazıyor ve NSW yani buraya ait olduğu. başka birşey yok :(

Benim kuşlarımın birtanesinde bilezik var bende anlamlarını çok iyi bilmiyorum ama 13 yazıyor yıl olarak 13 rakamı 2013'ü ifade ediyor diye biliyorum. Sizin kuşunuzun bileziğindeki 3 rakamıda sanırım 2013 anlamına geliyordur.

Benim kuşlarımın birtanesinde bilezik var bende anlamlarını çok iyi bilmiyorum ama 13 yazıyor yıl olarak 13 rakamı 2013'ü ifade ediyor diye biliyorum. Sizin kuşunuzun bileziğindeki 3 rakamıda sanırım 2013 anlamına geliyordur.

Baktim ama o da erkek dişi olanın fotosu yokki benım konuya da barsan sevirinim.

daha yeni o zaman. 1 yıllık yok yani. arkadaşların bazışı yetişkin dedi ama pet shop henüz yetişkin değil tam dediler.

daha yeni o zaman. 1 yıllık yok yani. arkadaşların bazışı yetişkin dedi ama pet shop henüz yetişkin değil tam dediler.

Kendi fikrimi söyleyebilirim 8-9 aylık kızışmış çok sağlıklı bir erkek evladınız olmuş :) tabi daha deneyimli arkadaşlar ne der bilemiyorum

Kendi fikrimi söyleyebilirim 8-9 aylık kızışmış çok sağlıklı bir erkek evladınız olmuş :) tabi daha deneyimli arkadaşlar ne der bilemiyorum

geldiği gibi kafese koydum elimi yavaşça başına koydum ve izin verdi sevdim dokundum bayağı hiç kıpırdamadı asilik yapmadı çok uysal ve çok tatlı nazarım değecek diye kendimden korkuyorum :D resimde pek belli değil ama gerçekte çok tatlı ve kafesteki diğer kuşların 3 katı :D

geldiği gibi kafese koydum elimi yavaşça başına koydum ve izin verdi sevdim dokundum bayağı hiç kıpırdamadı asilik yapmadı çok uysal ve çok tatlı nazarım değecek diye kendimden korkuyorum :D resimde pek belli değil ama gerçekte çok tatlı ve kafesteki diğer kuşların 3 katı :D

Maşallah diyin :) daha önce belirttiğim gibi ingiliz ırkı kuşlar daha cana yakın daha sakin yapıda oluyorlar bu sebepten eğitimi de daha kolay ve verimli oluyor. Bence bu ırkın sakin yapısından faydalanıp doya doya keyfini çıkarın :)