petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni TÜR beslemek istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serkan KILINÇ tarafından 26 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Ben ilk olarak hint bülbülü sonra muhabbet kuşu sonra kanarya şimdide bıldırcın beslemeye karar verdim ama bıldırla ilgili hiç bir bilgim yok balkonda boyu 80cm yüksekliği 60cm eni 45 cm olan bir kafesm var bunun içinde bıldırcın beslemek istiyorum.Bakımları nasıl fiyatları nedir yavru yumurta vs alımı zormu kaç erkek kaç dişi olmalı bir kafeste. Birde istanbulda oturuyorum oturdum çevre satan pet shop felan
    PHP:
    yok eminönüne felan gitsem orda satan varmıdır bıldırcın şimdiden saolun... anlayan abilerden arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

bilen biri yokmu?

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Erkek 2 dişi 6-8 olabilir. Bir ara baktım ama sadece yumurtaları için. Günlük yumurtalarını alıyordum. Üretmeyi hiç düşünmedim. İnşallah aradığını en yakın sürede bulursun.

Sayfayı Paylaş