Karadeniz Pet

Yeni üretici Platformu ve İlan Sitesi

• Konbuyu başlatan Esxi
  • Başlangıç tarihi
E

Esxi

Guest
Merhaba,

Uzun uğraşalr sonucu üretici ve hobici arkadaşlar için kurduğumuz ilan sitemiz www.kafeskusu.com açılmıştır.

İlanlarınız siz silmediğiniz sürece hiç bir zaman silinmez ve kesinlikle ÜCRETSİZ`dir.

Diğer üyeler ile özel mesajlaşabilir, Cıvıldayarak tüm üyelerin görüp yorum yapabileceği konular oluşturabilirsiniz.

Bu zamana kadar bizim yanımızda olan olmayan tüm üreticilere teşekkür ederiz.

İyi Üretimler, İyi Satışlar.

Hayirli olsun inşallah site güzel duruyor(^_-) zamanla ve gelisecektir

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hayirli olsun inşallah site güzel duruyor(^_-) zamanla ve gelisecektir

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yazılım ve tasarım baştan sona bize ait olduğu için epey vakit aldı ve elbet eksikler var. Fakat her gün üzerine birşeyler koyuyoruz.

Yorum için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun inşallah. Sade ve hızlı olması herşeyden önce gelir diye düşünüyorum. Zamanla daha güzel yerlere gelir umarım.

Hayırlı olsun inşallah. Sade ve hızlı olması herşeyden önce gelir diye düşünüyorum. Zamanla daha güzel yerlere gelir umarım.

Teşekkür ederiz, basit ama bir okadarda etkili bir platform oluşturmak için çabalıyoruz.

Yorumunuz için teşekkürler.

site gerçekten çok güzel ve pratik eminim bir süre sonra site dolar HAYIRLI OLSUN

Hayırlı olsun. Biraz göz gezdirdim, Gerçekten Çok güzel Bir site olmuş. Tutar bu iş :)

Hayırlı olsun. Biraz göz gezdirdim, Gerçekten Çok güzel Bir site olmuş. Tutar bu iş :)

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Emeklerimizin karşılığını çok kısa sürede almaya başlıcaz inşallah.

Günlük Tekil Hit sayımız şuanda 200 ü bulmaya başladı.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Emeklerimizin karşılığını çok kısa sürede almaya başlıcaz inşallah.

Günlük Tekil Hit sayımız şuanda 200 ü bulmaya başladı.

Yeni açılmış bir site için Çok güzel bir rakam :) Umarım çok daha iyi olur. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sitede Cıvıldayanlar diye bir bölüm yapmışsınız süper olmuş ama eğer bildirim gelirse daha iyi olur ve en son yazılan en üste çıksa mesela. ben yazıyorum kimse görmüyor tıklamayınca :)